NAI Ukraine: Іспанський ювелірний бренд TOUS — вже скоро у Lavina Mall

NAI Ukraine: Іспанський ювелірний бренд TOUS — вже скоро у Lavina Mall

28.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Іспанський ювелірний бренд TOUS відкриється у центральній галереї найбільшого торгово-розважального центру країни Lavina Mall. Tous — ювелірний бренд з Каталонії, в асортименті якого — прикраси, сумки, парфумерія, годинники, окуляри і т. д.

У 1920 році Сальвадор Тоус Блаве і Тереза Понса Мас відкрили невелику майстерню ремонту годинників у місті Манреза (Барселона), зробивши перші кроки у сторону світу ювелірних виробів. Незабаром Роза Оріоль, дружина власника, влаштувала маленьку ювелірну майстерню у підсобному приміщенні і почала створювати унікальні сучасні та модні вироби, що відповідали смакам нового покоління.

У 1985 році з’явився фірмовий ведмедик TOUS. Саме Роза Оріоль придумала образ, який став емблемою бренду. Ця подія припала на початок діяльності компанії TOUS у різних регіонах Іспанії та відкриттям першого магазину у місті Льєйда.

«Під час однієї з подорожей я побачила на вітрині плюшевого ведмедика і подумала про теплі спогади дитинства, пов’язані з цим образом. Чому б не відтворити його у золоті? Поява ведмедика дало поштовх розвитку компанії, і з того часу він завжди присутній у наших моделях. Для мене це дуже важливий персонаж, і я знаю, що саме завдяки йому ми досягли всього, чого досягли. Ведмедик випромінює ніжність і тепло, і це відчувають усі», — пише Роза Оріоль.

За 25 років  існування емблема бренду знайшла шлях до сердець різних людей, молодих душею, і для багатьох стала амулетом удачі. Зворушливий ведмедик з округлими формами створений для того, аби нагадувати про щасливі моменти дитинства.

На сьогодні компанія продає свою продукцію на всіх 5 континентах у 500 салонах-магазинах. Крім того, відкривається новий виробничий центр TOUS у місті Сабадель (провінція Барселона), що дозволяє збільшити виробничі потужності у відповідно до щораз більших потреб компанії.

Вже зовсім скоро відвідувачі Lavina Mall зможуть побалувати себе чи своїх коханих, придбавши унікальні вироби TOUS.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com