NAI Ukraine – ініціатор та співорганізатор першого за багато років в Україні міжнародного заходу в області оцінки нерухомості

NAI Ukraine – ініціатор та співорганізатор першого за багато років в Україні міжнародного заходу в області оцінки нерухомості

30.10.18
Розмір шрифту A- A+

8 листопада NAI Ukraine і URE Club запрошують приєднатися до обговорення питань оцінки об’єктів нерухомості в умовах закритого ринку.

 

NAI Ukraine виступає ініціатором і співорганізатором унікального для України заходу в області оцінки нерухомості. Унікальність круглого столу в тому, що це перший офіційний захід RICS на території України. За участь в ньому фахівцям в області оцінки зараховується 3 формальних кваліфікаційних години CPD (Continuing Professional Development), які є обов’язковою умовою збереження або отримання статусу MRICS.

У програмі заплановані презентації спікерів і панельна дискусія.

Ключові тези до обговорення:

  1. можливість об’єктивної оцінки в умовах закритого ринку;
  2. визначення ставок капіталізації;
  3. практика застосування різних підходів в оцінці;
  4. проблеми правового регулювання оцінки.

 

Модератором заходу виступить керівник департаменту комерційної нерухомості NAI Ukraine Дмитро Корнієнко, MRICS, експерт в області комерційної нерухомості з 15-річним досвідом керівництва девелоперськими та інвестиційними проектами, а також досвідом управління активами і комерційною нерухомістю в Україні і в країнах ЄС.

 

Спікери круглого столу:

Ірина Трунова, керівник відділу консалтингу та оцінки, NAI Ukraine

Andrei Botis, MRICS, керуючий партнер NAI Romania

Andrey Filev, MRICS, директор DRP Consult Ltd, UK – Bulgaria

Яна Литвинчук, MRICS, заступник керуючого директора в Cushman & Wakefield Ukraine

Станіслав Іванов, MRICS, директор департаменту оцінки і консалтингу CBRE Ukraine

 

Круглий стіл відбудеться 8 листопада в IQ business center з 10:00 до 13:00. Початок реєстрації о 9:30.

 

Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) – Королівське товариство сертифікованих фахівців з нерухомості. Історія цього впливового і привілейованого професійного об’єднання почалася в 1792 році в Лондоні. Глобальний професійний інститут RICS встановлює, просуває і забезпечує дотримання найвищих міжнародних стандартів у галузі оцінки, управління та девелопменту землі, нерухомості, будівництва та інфраструктури.

Стандарти оцінки RICS викладені у збірнику, який називають «Червоною Книгою». Він містить обов’язкові правила, рекомендації та коментарі для фахівців, які проводять оцінки активів.

Статус дійсного члена (Member of RICS) на даний момент мають 125 000 спеціалістів по всьому світу.

 

NAI Ukraine є українським представництвом мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить в ТОР-4 світових брендів на ринку нерухомості. NAI Global – один із найбільших світових брокерів, який представлений у 55 країнах, у 400+ офісах із 7000+ працівників.

NAI Ukraine надає послуги консалтингу, управління нерухомістю, залучення інвестицій у нерухомість і оцінки нерухомості, управління проектами, виступає брокером торговельної та офісної нерухомості.

Український клуб нерухомості (URE Club) – це професійна організація, яка об’єднує локальних та міжнародних експертів та практиків ринку нерухомості України. Місія об’єднання – розвивати ринок, покращувати його інвестиційну привабливість та сприйняття міжнародною бізнес-спільнотою.