Іммошан Україна інвестує у будівництво дитячого садка

Іммошан Україна інвестує у будівництво дитячого садка

20.07.17
Пов'язаний проект ТРЦ Rive Gauche Розмір шрифту A- A+

Завдяки компанії Іммошан Україна, поряд з торгово-розважальним центром Rive Gauche, ексклюзивним брокером якого є компанія NAI Ukraine, буде побудовано дошкільний заклад (дитячий садок). Будівництво дитячого садка здійснюватиметься одночасно з будівництвом другої фази ТРЦ Rive Gauche, одним і тим же забудовником. На даний момент розробляється проект дитячого саду.

Інфраструктура торгово-розважального центру Rive Gauche передбачає реалізацію низки соціальних проектів, необхідних для комфортного проживання людей. Інфраструктура проекту розроблена відповідно до очікувань та потреб жителів зони охоплення, яка становить 800 000 чоловік.

Крім того, у рамках проекту буде розширена автомобільна дорога по вул. Здолбунівська і створена велосмуга. Проект підготовано установами Київпроект і Автодор та знаходиться на узгодженні у КМДА.

Нагадаємо, що Rive Gauche — унікальний торгово-розважальна центр, який компанія Іммошан Україна реалізовує на Лівому березі Києва, у густонаселеному районі Позняки, на перетині вулиць Здолбунівської, Михайла Драгоманова та проспекту Петра Григоренка.

Rive Gauche (Рів Гош) у перекладі з французької означає «лівий берег». Назву ТРЦ було обрано на підставі проведених досліджень серед населення. Невипадково у назву було привнесено французький колорит, адже у ТРЦ будуть представлені багато брендів із Holding Auchan.

Реалізація ТРЦ Rive Gauche, загальною площею 150 000 кв.м., здійснюється двома фазами, відкриття яких відбудеться у 2017 та у 2019.

Holding Auchan — французька корпорація, представлена у 16 країнах світу, яка включає три великі автономні організації: Auchan Retail, Immochan і Oney Banque Accord.

Ашан Ритейл Україна — компанія, яка об’єднує усі напрямки діяльності у продовольчому ритейлі. Представлена у 14 країнах із 6 допоміжними службами. Місія організації полягає у забезпеченні кожного клієнта найкращими рішеннями для покупок, незалежно від джерела використання: гіпермаркет, магазин біля будинку або електронна комерція. В Україні Ашан Ритейл представлений 11 гіпермаркетами у 5 містах — Київ, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Одеса та електронною комерцією у Києві та області. Наша мета —покращувати купівельну спроможність та якість життя для щораз більшої кількості клієнтів і робити це за допомогою відповідальних, професійних, захоплених своєю справою, цінних і гідних поваги співробітників.

Immochan — одна з лідируючих міжнародних компаній з будівництва та управління торговими центрами. У портфелі нерухомості компанії 394 торгових центрів у 12 країнах Європи та Азії. Immochan входить у холдинг Auchan. Завдяки своїй співпраці з холдингом Auchan, Immochan є найбільш ефективним чином створює комерційні потоки у тих географічних об’єктах, де здійснює свою діяльність зі створення та управління сучасними торговими центрами для населення, споживачів, торгових марок, партнерів та місцевої влади.

Компанія Іммошан Україна заснована у 2006 році, управляє трьома торговими галереями у Києві: ТЦ «Ашан Петрівка» і ТЦ «Ашан Біличі», ТЦ «Ашан Чернігівська». Також компанія працює над реалізацією масштабних проектів: 2 у Києві та 1 в Одесі, відкриття яких заплановано на 2017 – 2019 роках.

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

NAI Global — ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.