NAI Ukraine:  «Галактика» у Lavina Mall офіційно визнаний найбільшим парком розваг України

NAI Ukraine:  «Галактика» у Lavina Mall офіційно визнаний найбільшим парком розваг України

06.12.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Сімейний розважальний парк «Галактика» – найбільший критий парк розваг у Європі. «Галактика» випередила попереднього лідера Moipark у Стамбулі на 9 тис. м кв. А 1 грудня 2017 року парк розваг було визнано і в Україні – Національний реєстр рекордів засвідчив, що парк «Галактика» у Lavina Mall є найбільшим центром розваг України.

Сімейний розважальний парк “Галактика” – унікальний критий тематичний парк площею 23 тис. м кв. Тут представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг.

Парк розпочав свою роботу у грудні 2016 року у Lavina Mall і лише за рік став одним з найулюбленіших місць відпочинку киян та гостей столиці. Щодня «Галактику» відвідують понад 10 000 гостей, а на вихідних – понад 15 000.

«Сімейний розважальний парк «Галактика» – основа унікальної шопінгтеймент концепції, реалізованої у Lavina Mall, та якір, що притягує десятки тисяч киян та гостей столиці щоденно.   І, насправді, «Галактика» – винятковий проект для України та Європи в цілому. Нам вдалося вразити навіть гостей з Mall of Istanbul, розважальний парк якого багато років утримував пальму першості у Європі і тепер передав її «Галактиці», – розповів CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Як зазначив голова правління Mandarin Plaza Олександр Черницький, Lavina Mall вдалося досягти таких вражаючих результатів завдяки концепції шопінгтеймент, яка є унікальною не лише для України, але й для Європи в цілому.  «Головною складовою шопінгтеймент концепції Lavina Mall є найбільший критий сімейний розважальний парк GALAXY, який щодня приймає десятки тисяч людей не лише зі столиці, але й з інших областей України та велику кількість іноземних туристів», – підкреслив Олександр Черницький. – «GALAXY з найдовшими у приміщенні американськими гірками у Європі став однією з головних туристичних принад України».

Усі атракціони «Галактики» унікальні , аналогів їм немає в Україні. У сімейному парку розваг є атракціони на будь-який смак та для всіх вікових категорій. І не дивно, адже у розробці концепту брала участь бельгійська компанія КСС, один з найкращих у світі концептологів у галузі розваг. Крім того, «Галактика» працює з такими міжнародними лідерами, як Vekoma, Zamperla, SBF, Walltopia.

«Ми з надзвичайною ретельністю підходимо до вибору атракціонів для «Галактики» і постійно оновлюємося та слідкуємо за основними трендами міжнародного ринку розваг, а найголовніше –  прислуховуємось до порад та побажань найсуворішого судді – наших дорогих відвідувачів. Так, нещодавно ми майже вдвічі збільшили один з найпопулярніших дитячих майданчиків для найменших відвідувачів нашого парку – «U-Kids», а також батутний парк – відтепер він став ще просторішим і зонованим окремо для підлітків і малюків. Місяць тому у нас з’явилась ціла зона атракціонів віртуальної реальності, незабаром з’явиться ще декілька.  Також ми плануємо відкрити найближчим часом мега-популярний у всьому світі атракціон «Вулкан», а також тематичний Динопарк, де проводитимуться пізнавальні екскурсії і діти з батьками зможуть побачити, як насправді жили і виглядали доісторичні мешканці нашої планети»,- розповіла генеральний директор Сімейного парку розваг «Галактика» Альона Гуменюк.

«Галактика» розділений на кілька зон, в ньому встановлено:

  • 12 екстремальних всесвітньо відомих атракціонів-бестселерів для дорослих;
  • Найдовша «Американська гірка» у Європі — швидкість 60 км/год на висоті 18 м;
  • Дитячі атракціони, батути, лабіринти, гірки, ігрові майданчики, тематичні кімнати
  • Кімната жаху;
  • 7D кінотеатр;
  • Понад 100 ігрових автоматів;
  • Дитячі свята, анімація, бейбі-сітери, тематичні квести, шоу-програми, творча майстерня «GALAXY»

Крім того, сімейний парк розваг пропонує гостям світові бестселери – Air Race, Pirate Ship, Disko 24, Midi Dance Party 360, Wind Shear Suspended, Jumping Tower, кімнату жаху, лабіринти, дитячі майданчики, останні новинки в  gaming-сфері — ігрові апарати різної конфігурації та тематики, а також особливий атракціон “Space Hub” – пригодницький ХАБ, котрий компанія-виробник Waiitopia, вперше за історію свого існування, створила спеціально для «Галактики».

“Space Hub”  — це єдиний проект, в якому реалізовані усі види екстриму та активних розваг, а саме – канатний парк, печери, вільне падіння Quick Jump, Rollglider, а також інтерактивний скеледром з різними рівнями складності та “чекпоінтами”.  На усіх майданчиках “Space Hub”  використовується новітнє страхувальне обладнання — професійні системи Onbelay, котрі винайдені лідером галузі.

«Ми не зупиняємося на досягнутому та вже проводимо закупки для розважальних парків у Ocean Mall (25 тис.м кв.) та Blockbuster Mall (15 тис.м кв.). Тільки уявіть, що вже скоро усі три найбільші розважальні парки Європи будуть у Києві. Разом вони створять унікальну для Європи та світу мережу, загальною площею понад 60 тис. м кв, що стане однією з головних туристичних принад України», – зазначив голова правління Mandarin Plaza Олександр Черницький.

Читайте також: