NAI Ukraine — ексклюзивний брокер унікальних проектів торгової нерухомості столиці України

NAI Ukraine — ексклюзивний брокер унікальних проектів торгової нерухомості столиці України

26.07.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

NAI Ukraine є лідером не тільки за обсягом торгових площ у лізингу, а й за масштабністю і унікальностю об’єктів, з якими компанія працює.

ТРЦ Rive Gauche

Так, NAI Ukraine є ексклюзивним брокером ТРЦ Rive Gauche — унікального торгово-розважального центру, який компанія Іммошан Україна реалізовує на Лівому березі Києва. NAI Ukraine стала другим офісом за всю історію NAI Global, що працює з Іммошан. Нагадаємо, що Іммошан — одна з провідних міжнародних компаній з будівництва та управління торговими центрами. У портфелі нерухомості компанії знаходиться 394 торгові центри у 12 країнах Європи та Азії.

NAI Ukraine виступає ексклюзивним брокером мережі суперрегіональних мегамолів, що будуть об’єднані спільною системою лояльності та транспортним сполученням. Серед об’єктів мережі —  торгово-розважальні центри Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші.

Lavina Mall

Lavina Mall – це суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. У «Lavina» триває тенденція зростання товарообігу – за результатами червня цей показник виріс на 22% у порівнянні з травнем 2017 року.

На кінець червня кількість магазинів та підписаних договорів Lavina Mall перевищила 85%. Ремонти закінчуються у магазинах Inditex Group — усі 6 брендів групи (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius и Oysho) відкриються у нових унікальних форматах, загальною площею 7000 кв.м. Крім того, ремонти ідуть у магазинах LPP Group. Двоповерховий магазин Reserved буде найбільшим в Україні — понад 2000 м.кв.

ТРЦ “Південний”

ТРЦ “Південний” стане одним з найбільших ТРЦ Європи, площею 450 тис. кв. м. “Південний” — це проект, унікальний не тільки своїми масштабами, а й завдяки розважальній зоні у 100 тис.м.кв. У ТРЦ відкриється найбільша в Україні багатоцільова арена, що буде використовуватися для рекреаційної ковзанки, баскетбольних матчів, боксерських поєдинків і для кіберспорту.

Ocean Mall

Ocean Mall буде першим великим торговим центром, створеним за британськими стандартами архітектури в Україні. Tenant mix Ocean mall буде наповнений брендами, яких немає у найпопулярніших торгових центрах столиці. Крім того, ТРЦ матиме єдиний Imax і 4dx у центрі Києва та перший у світі digital розважальний парк, аналогів якому не буде у світі.

Blockbuster mall

Blockbuster mall — ТРЦ, що має унікальну локацію: з півдня — центр міста з високим рівнем доходу населення та туристичним трафіком, з півночі — Оболонь, з більш ніж 400 тис. населення, із заходу — один з головних торгово-транспортних вузлів міста Петрівка, і зі сходу — транзит на Троєщину, найбільш густонаселений район столиці — понад 500 тис. населення. Крім того, біля Blockbuster mall розташується парк з виходом до легендарної річки Почаїна.

Нагадаємо, що за підсумками першого року діяльності NAI Ukraine зайняла безумовні лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз здаються в оренду в столиці, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine.

Крім того, найближчим часом до лізинговий портфель NAI Ukraine поповниться новими торговими об’єктами, що збільшать частку компанії на столичному ринку ще на 23%, — до 88%.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.