NAI Ukraine: Дитячий магазин «Антошка» відкривається сьогодні у Lavina Mall

NAI Ukraine: Дитячий магазин «Антошка» відкривається сьогодні у Lavina Mall

17.03.17
Розмір шрифту A- A+

Сьогодні, 17 березня 2017 року,  флагманський магазин товарів для дітей та батьків «Антошка» відкриває свої двері для відвідувачів найбільшого торгово-розважального центру країни Lavina Mall. В асортименті магазину – повний спектр товарів для розвитку та виховання дітей, починаючи з підготовки до народження дитини і до 14 років. У крамниці «Антошка» можна придбати  іграшки, одяг і взуття, меблі, дитяче харчування , товари для гігієни та аксесуари.

Мережа магазинів працює вже 20 років, і за цей час разом з «Антошкою» виросло ціле покоління українців.  Головна мета засновників мережі – допомогти батькам виховати здорових та щасливих дітей, що ростимуть у безпечному світі краси, гри, казки, творчості  та фантазії . Саме тому «Антошка» пропонує товари виняткової якості, а концепт нового магазину у Lavina Mall дозволяє малечі та дорослим поринути в атмосферу казки.

«Антошка» з особливою турботою готується до зустрічі з батьками малечі. Для них у магазині завбільшки 1119 м. кв. планується консультаційна школа майбутніх матусь, а для малечі вже скоро відкриється ігрова зона.

Святкування відкриття нового магазину «Антошка» у Lavina Mall відбудеться в суботу, 18 березня. Плануються численні розважальні заходи та флеш-моби. На маленьких відвідувачів уже зачекалися нові герої “Антошки” Люмери – живі часточки світла, які стають яскравішими від дитячої гри. А на дорослих чекатимуть знижки аж до 50%.