NAI Ukraine досліджує ринок Чернігова на доцільність створення нового торгового об’єкта

NAI Ukraine досліджує ринок Чернігова на доцільність створення нового торгового об’єкта

03.05.18
Розмір шрифту A- A+

Провідна консалтингова компанія України NAI Ukraine розпочала дослідження ринку Чернігова з метою визначення доцільності створення нового торгово-розважального центру в місті.

Сьогодні в Чернігові працює лише один якісний торгово-розважальний центр, розташування якого дозволяє замислитися про потребу у новому головному центральноміському об’єкті. В рамках дослідження ринку Чернігова аналітики NAI Ukraine також проводять опитування споживачів і мережевих операторів, в тому числі і тих, які поки не вийшли на ринок міста.

«За останній період роботи ми провели дослідження ринку багатьох міст України, у тому числі Дніпра, Миколаєва, Тернополя, Умані та Чернігова. Ми з упевненістю можемо сказати, що після п’ятирічного мовчання девелопмент торговельної і житлової нерухомості в регіонах активізується», – зазначив засновник і CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Нагадаємо, що NAI Ukraine надає послуги провідними девелоперами і працює з кращими об’єктами торгової нерухомості країни. Компанія використовує не тільки досвід роботи на ринку України, але і знання 7000 професіоналів мережі NAI Global для того, щоб створювати об’єкти світового рівня.

За словами Віталія Бойка, одним з ключових факторів для створення успішного об’єкта нерухомості є розуміння свого споживача і його бажань. Саме тому ми регулярно проводимо дослідження споживчих переваг, які дозволяють клієнтам NAI Ukraine адаптувати об’єкти до мінливих потреб українців.

Читайте також: