NAI Ukraine: Денна відвідуваність Lavina Mall на вихідних перевищила 50 тисяч людей

NAI Ukraine: Денна відвідуваність Lavina Mall на вихідних перевищила 50 тисяч людей

12.10.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

За результатами останніх вихідних  денна відвідуваність Lavina Mall перевищила 55 тисяч людей. Про це повідомив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Зростання показників відвідуваності пов’язано , по-перше, з початком осіннього торговельного сезону. По-друге,  збільшення кількості відвідувачів відбувається завдяки активним маркетинговим діям адміністрації Lavina Mall та управляючої компанії NAI Ukraine, спільно з орендарями.

 «Івент-маркетинг – це не лише ефективний інструмент торгівлі, але й індикатор купівельної спроможності у торговому центрі. Завдяки проведенню різноманітних заходів, ми прагнемо не лише залучити нових відвідувачів, а й створити довірливі відносини з лояльними клієнтами Lavina Mall», – зазначив CEO NAI Ukraine, ексклюзивного брокеру Lavina Mall.

Крім того, відтепер організацією івентів у найбільшому торгово-розважальному центрі країни додаткового займатиметься міжнародне агентство Pointer Agency (входить до складу холдингу Dentsu Aegis Network Ukraine).

Заходи у Lavina Mall проходять у  трьох основних форматах:

Шопінг-фестивалі

Шопінг-фестиваль – це незабутнє свято шопінгу  у торгово-розважальному центрі. У рамках святкування відкриваються нові магазини, а діючі орендарі пропонують додаткові знижки, розпродажі, фотозони з професійними фотографами,  розіграші і т.д.

До того ж, під час шопінг-фестивалів адміністрація Lavina Mall забезпечує розважальну програму – концерти, ігри для дітей, конкурси, урочисті прийоми та покази мод.

Усі пам’ятають перший шопінг-фест у Lavina Mall – 15 серпня відкрилося одразу 5 магазинів Inditex, у тому числі найбільша Zara у Східній Європі. Захід не лише мав надзвичайний резонанс в українських та зарубіжних ЗМІ, але й, попри проведення у будній день, підвищив відвідуваність ТРЦ на 140%.

23 вересня знову відбулося відкриття низки нових магазинів у Lavina Mall – Superdry, Stradivarius, Calliope, Timberland, Skechers, Galaxy Bar. Хедлайнером події Shopping Fest стала володарка чарівного голосу, талановита і неповторна Христина Соловій!

Наступний шоппінг-фест відбудеться 21 жовтня. Відвідувачів зустрічатимуть нові магазини – Sinsay, Cropp, Mohito, House, ICan та Марафон. Хедлайнером події стане Марія Яремчук.

Концерти

Щотижневі івенти та концерти у Lavina Mall відбуваються не лише на вихідних, але також у четверги та п’ятниці. Головною метою такої активності є збільшення потоків відвідувачів у будні дні. Що ж до вихідних, то завдяки торговій пропозиції та маркетинговій активності, відвідуваність ТРЦ протягом останніх чотирьох уїк-ендів щоденно перевищувала 50 000 людей. А минулих вихідних (6-7 жовтня) датчики зареєстрували денну відмітку 55 000 відвідувачів.

 Фестивалі

Lavina Mall серйозно претендує на звання головного фестивального майданчика міста – тут постійно проводяться різноманітні тематичні заходи. Головна мета фестивалів – запросити до ТРЦ відвідувачів з причин, не пов’язаних із шоппінгом . За анонсами подій варто слідкувати на офіційній сторінці Lavina Mall на Facebook.

Нагадаємо, що сьогодні Lavina Mall –  це 80 000 м кв. відкритих торгових площ, 92% підписаних договорів.

Читайте також:

*При частковому або повному використанні новини пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку з новиною обов’язкове.