NAI Ukraine: Датський бренд товарів для дому JYSK відкриє магазин у Lavina Mall

NAI Ukraine: Датський бренд товарів для дому JYSK відкриє магазин у Lavina Mall

23.10.17
Розмір шрифту A- A+

Міжнародна торгова мережа JYSK підписала договір на відкриття нового магазину у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. Площа магазину перевищить 1000 м.кв.

Магазин JYSK пропонує величезний вибір товарів для дому. Тут можна придбати практично усе,  що знадобиться для облаштування дому – меблі для спальні, вітальні, кухні, ванної кімнати, а також матраци, ковдри, подушки, постіль, фіранки, штори, жалюзі і, звичайно, предмети декору.

Вироби JYSK – це втілення скандинавського стилю, що спирається на три основні принципи – простота, мінімалізм та функціональність. Скандинавський стиль – це коли «просто» не означає «нудно», а значить – стильно та комфортно.

Саме завдяки естетичності виробів, а також дякуючи оптимальному співвідношенню ціни та якості бренд JYSK користується надзвичайною популярністю в Україні та світі. Сьогодні до складу групи JYSK входять понад 2 500 магазинів у 48 країнах.

Як стверджують представники бренду, слово “JYSK” у назві компанії міститься не випадково. З датської “JYSK” означає щось або – як у випадку з Ларсом Ларсеном – когось з Ютландського півострова, який часто асоціюється зі скромністю, старанністю та чесністю – трьома якостями, з якими завжди асоціювався і сам Ларсен. JYSK є втіленням надійності та відданості своєму слову.

Читайте також: