NAI Ukraine: Британський бренд одягу Superdry  – вперше в Україні у Lavina Mall

NAI Ukraine: Британський бренд одягу Superdry – вперше в Україні у Lavina Mall

14.03.17
Розмір шрифту A- A+

Перший в Україні магазин британського бренду Superdry  відкривається у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. Superdry    виробник еклектичного чоловічого та жіночого одягу, а також аксесуарів. Британський бренд отримав міжнародне визнання завдяки прихильності численних знаменитостей, серед яких – Девід Бекхем, Леонардо Ді Капріо, Кейт Уінслет та Шакіра.

Superdry – молодий і авангардний бренд, який лише за десятиріччя завоював мільйони прихильників у всьому світі. Історія бренду почалася у Японії, коли два амбітні британські дизайнери Джуліан Даркентон і Джеймс Холдер вирішили створити лінію одягу в прогресивному токійському стилі. Так виник Superdry   унікальний еклектичний бренд, в якому поєдналися японська графіка, американський вінтаж та британський вуличний стиль.  

Вже зовсім скоро відвідувачі Lavina Mall зможуть відвідати перший і єдиний в Україні магазин Superdry. У крамниці площею 321 кв.м.  будуть представлені чоловічий та жіночий одяг, білизна, взуття та аксесуари.