NAI Ukraine: 28 жовтня ресторан швидкого харчування Viking Club відкривається у Lavina Mall

NAI Ukraine: 28 жовтня ресторан швидкого харчування Viking Club відкривається у Lavina Mall

26.10.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

28 жовтня 2017 фудкорт найбільшого торгово-розважального центру країни Lavina Mall поповниться новим унікальним закладом – Viking Club.

Viking Club – це заклад для усієї сім’ї – тут турбуються про смаки кожного. Так, наприклад, найсвіжішу пасту у новому ресторані готують власноруч. Крім того, тут можна замовити рисову чи яєчну лапшу WOK, а наймолодшим відвідувачам радо запропонують корисну та смачну лапшу зі шпинату чи моркви.

У новому закладі пишаються м’ясними стравами  – ковбасками власного приготування, кебабом з курятини та телятини. Крім того, у Viking Club використовують натуральні турецькі приправи та унікальний лаваш власного приготування ( в асортименті – злаковий та фітнес-лаваш,  а також лаваш із буряку та шпинату).

У Viking Club дуже серйозно ставляться до якості та користі страв.  Так, шеф-повар ресторану перейняла мистецтво кулінарії у французького колеги та розробила спеціальні соуси виключно з натуральних інгредієнтів. И от, наприклад, при виготовленні міні-хачапурі вагою 120 г, шеф завжди контролює, аби 70г ваги припадало на відмінний сулугуні! А завдяки відкритій кухні гості завжди можуть впевнитися у якості приготування самостійно.

 

Тож #savethedate! 28 жовтня завітайте на відкриття неповторного закладу Viking Club у Lavina Mall!

Читайте також: