NAI Ukraine: 21 жовтня молодіжний бренд Cropp відкриває магазин у Lavina Mall

NAI Ukraine: 21 жовтня молодіжний бренд Cropp відкриває магазин у Lavina Mall

18.10.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

21 жовтня, у рамках Shopping Fest 2, магазин польського бренду Cropp святкуватиме відкриття у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall.

Бренд Cropp був створений у 2004 році і відтоді спеціалізується на створенні одягу вуличного стилю. Продукція молодіжної марки відрізняється неординарним поєднанням кольорів та текстур. Загалом у Європі налічується понад 300 магазинів Cropp.

У магазинах Cropp представлено 4 лінії одягу: Street Couture (речі для молодих дівчат, які бажають виглядати яскраво), Urban Sport Life  (одяг для дівчат, які орієнтуються не лише на останні модні тенденції, але й  прагнуть комфорту та трохи романтики), Street Wear  (колекція для волелюбних чоловіків, здатних поєднувати спортивний стиль та модні тенденції) та Style Selector  (трендовий чоловічий одяг з креативними художніми елементами).

Загалом бренд Cropp орієнтується на молодіжну аудиторію і віртуозно передбачає її мінливі настрої та смаки. Так, зайшовши в магазин Cropp, перше, на що звертають увагу відвідувачі – це яскравість кольорів і різноманітність оригінальних принтів, які цілком відповідають останнім модним трендам.

Вже 21 жовтня приходьте до нового магазину Cropp у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall і впевніться самі!

Нагадаємо, що 21 жовтня о 15:00 у Lavina Mall відбудеться яскрава подія Shopping Fest 2.

У суботу на відвідувачів ТРЦ чекатиме концертна програма, конкурси, приємні сюрпризи і головне — відкриття нових магазинів: Sinsay, Cropp, Mohito, House та I Can. Хедлайнер події Shopping Fest 2 — Марія Яремчук — українська співачка, фіналістка телепроекту «Голос країни». У 2012 році представила Україну на Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля 2012», де посіла третє місце.

Читайте також: