Шопінг-фестиваль WOW Day в ТРЦ Lavina Mall

Шопінг-фестиваль WOW Day в ТРЦ Lavina Mall

15.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Не пропустіть найграндіознішу fashion-подію літа у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. Тільки сьогодні ви матимете унікальну можливість побачити відкриття найбільшого магазину Zara у Східній Європі, а також 4 інших брендів іспанської групи Inditex – Oysho, Bershka, Massimo Dutti та Pull&Bear в нових унікальних форматах.

 

Нагадаємо, що сьогодні, 15 серпня 2017 року, о 18:00 у «Lavina» (Берковецька 6Д) відбудеться урочисте відкриття магазинів ZARA, Oysho, Bershka, Massimo Dutti, Terranova, Tommy Hilfiger та SuperStep.

Подія буде проходити у форматі шопінг-фестивалю під назвою «WOW DAY» за участі хедлайнера REAL O.

Популярна українська дівоча група Real O — проект відомого продюсера Наталії Могилевської, який виділяється харизмою і індивідуальністю кожної з його учасниць. Анастасія Востокова, Тетяна Воржева та Анастасія Рубцова — прекрасні співачки, привабливі дівчата і дуже талановиті особистості.

Завітайте до Lavina Mall сьогодні, адже на вас чекатимуть:
* суперзнижки від магазинів;
* фотозона з професійним фотографом;
* цікаві конкурси та розваги на центральній сцені ТРЦ;
* виступ гурту REAL O;
* можливість потрапити в найочікуваніші магазини!

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]