NAI Global:  Онлайн-торгівля та традиційний ритейл — війна на виживання?

NAI Global: Онлайн-торгівля та традиційний ритейл — війна на виживання?

04.07.17
Розмір шрифту A- A+

Онлайн-ринок вже змінив те, як ми здійснюємо покупки. Ще нещодавно онлайн-магазинами користувалися переважно два типи споживачів: покупці, які не потребували миттєвого отримання товару та ті, хто здійснював покупки зазделегідь — наприклад, напередодні дня народження чи Різдва. Сьогодні інтернет-торгівля стала набагато ефективнішою: можлива доставка просто у день замовлення, швидкий обмін та повернення, тому середньостатистичному покупцеві зручно купувати онлайн.

На жаль, популярність онлайн-шопінгу зменшує прибутки традиційних магазинів. Це призвело до того, що невеликі компанії та офлайн-ритейлери змушені шукати творчі шляхи, аби втриматися на плаву в часи онлайн-революції.

Пошук нових способів залучення споживачів

Останні кілька років Pop-up крамниці були секретною зброєю традиційної роздрібної торгівлі. Одна з секретів успіху цих магазинів полягає у тому, що вони грають на бажанні покупців бути частиною чогось ексклюзивного. Pop-up крамниці є тимчасовими —  вони швидко та раптово з’являються у локації з високим трафіком. Оскільки Pop-up магазин зазвичай працює від кількох днів до одного-двох тижнів, люди ладні їхати через усе місто, аби лише встигнути відвідати магазин.

Pop-up магазини є також прекрасним маркетинговим інструментом. Вони залучають велику кількість покупців, а менеджери можуть спрямовувати ці потоки відвідувачів у інші магазини поблизу — таким чином,  Pop-up додатково збільшує прибуток ритейлерів у локації.

Щораз більша популярність монобрендів

У той час як торгові центри та універмаги по всій країні закриваються з тривожною швидкістю, прибутки таких компаній як H & M, Zara та Uniqlo продовжують зростати. Частина цього успіху пов’язана з якістю їхньої продукції, проте збільшення їхньої частки ринку здебільшого пов’язано з тим, що ці ритейлери є монобрендами.

Такі компанії, як H & M та Zara, не сприймаються як роздрібні торговці, радше як бренди. Аби придбати продукцію конкретного бренду, покупці у будь-якому разі повинні іти до магазину бренду або здійснювати покупки на веб-сайті компанії, такі компанії як H & M, Zara та Uniqlo продовжують заробляти гроші офлайн та онлайн.

Ріст автоматизації

Тема автомитизації турбує всіх і кожного, адже ніхто не знає напевне, що станеться, коли робити стануть рушійною силою індустрії. Традиційний ритейл є однією з галузей, яка з великою ймовірністю зазнає значного впливу автоматизації, особливо з огляду на зниження обсягу продажів компаній. Це означає, що ми можемо розраховувати на збільшення кількості кас самообслуговування у магазинах та щораз більшу кількість роботів-працівників на складах.

Інтернет-магазини безсумнівно змінили спосіб, у який більшість людей купує все, починаючи від предметів домашнього вжитку до продуктів харчування. Це змусило традиційних ритейлерів шукати нові способи залучення клієнтів, у тому числі і за рахунок “виходу” онлайн. Можна сміливо стверджувати, що інтернет-магазини докорінно змінили роздрібну торгівлю, проте немає ні найменшої підстави вважати, що традиційний ритейл знаходиться під загрозою.

Джерело: http://www.naiglobalnewslink.com/cre-outlook/5-ways-robots-are-changing-the-game-for-cre

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 11 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.