NAI Global: Чи стане Smart Sensor Tech провідною технологією для комерційної нерухомості

NAI Global: Чи стане Smart Sensor Tech провідною технологією для комерційної нерухомості

19.09.17
Розмір шрифту A- A+

«Розумні» технології та Інтернет речей (Internet of Things) продовжують змінювати комерційну нерухомість. Сенсорні технології здатні покращити умови життя у багатоквартирних будинках. У секторі роздрібної торгівлі сенсорні технології допоможуть відслідковувати та аналізувати людські потоки. Це лише деякі з причин, завдяки яким сенсори цілком можливо стануть провідною технологією для комерційної нерухомості.

Smart Sensor Tech відстежує та систематизує важливу інформацію

Завдяки Smart Sensor Tech, можливо регулювати умови у житлових будівлях у режимі реального часу на основі інформації, наданої датчиками. Деякі датчики, на кшталт сенсорів Elightened, «розуміють» різницю між предметами та людьми, та здатні повідомляти про використання енергії, контролювати та автоматично регулювати освітлення.

Що ж до сектору роздрібної торгівлі, то тут компанії зможуть легко відстежувати усі системи своїх об’єктів та людські потоки, щоб приймати зважені бізнес-рішення. Ритейлери матимуть можливість  одночасно аналізувати інформацію з магазинів, розташованих на відстані сотень кілометрів одне від одного.

Smart Sensor Tech допомагає компаніям заощаджувати кошти

Здатність сенсорів контролювати та регулювати освітлення, систему кондиціонування / опалення дозволить використовуючи менше електроенергії. У середньому будівлі споживають близько 30% від усієї енергії світу. Завдяки «розумному» використанню електроенергії в об’єктах нерухомості можна оптимізувати енергоощадження та заощадити кошти компаній у всьому світі. Завдяки Smart Sensor Tech можна виявляти зміни у температурі та навколишньому середовищі та адаптуватися до них. Оскільки сьогодні екологічність стає пріоритетом для багатьох компаній, продажі сенсорних технологій для будівель зростатимуть.

Сенсорі також можуть використовуватися для управління освітленням у будівлях. У великих об’єктах, як правило, є приміщення, що залишаються порожніми упродовж дня – автоматизована система може виявити вакантні ділянки будівлі та вимикати світло у них. Датчики також можуть коригувати температури, аби не витрачали енергію, охолоджуючи та нагріваючи порожні частини будівель.

Чому сенсори стануть провідною технологією для комерційної нерухомості

Оскільки компанії активно використовують новітні технології, сенсори цілком ймовірно набуватимуть щораз більшої популярності, адже вони дозволяють заощаджувати кошти, бути більш екологічними, швидше адаптуватися до потреб орендарів, а також отримувати інформацію для прийняття зважених ділових  рішень.

Читати англійською – http://www.naiglobalnewslink.com/cre-outlook/will-smart-sensor-tech-become-a-leading-amenity-in-cre

Читайте також:

 

*При частковому або повному використанні новини пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку з новиною обов’язкове.