NAI Global: Часи змінюються — покоління Z віддає перевагу шопінгу в офлайн-магазинах

NAI Global: Часи змінюються — покоління Z віддає перевагу шопінгу в офлайн-магазинах

02.08.17
Розмір шрифту A- A+

Побутує думка, що покоління Z, найстарші члени якої народилися у середині 1990-х років, будуть активними користувачами інтернет-магазинів. Проте, як показало опитування IBM та Національного фонду роздрібної торгівлі, це припущення цілком вірогідно є помилковим. Покупці Gen-Z і справді завжди мають швидкий доступ до своїх пристроїв — смартфонів, планшетів та ноутбуків, але шопінг у реальних крамницях все ще має владу над їхніми серцями та гаманцями.

Дослідження IBM-National Retail Foundation показало, що члени Generation Z (з 2020 року вони складатимуть 2,6 млрд населення) активно віддають перевагу покупкам в офлайн-магазинах, а не в Інтернеті. Та навіть з огляду на це, роздрібні торговельні точки повинні бути готові до досить специфічних вимог цієї групи покупців.

“Покоління Z очікує, що технологія буде інтуїтивно зрозумілою, актуальною та захопливою, — їхній останній вдалий досвід автоматично стає нормою, вони очікують сервісу не гірше від наступного шопінгу, — заявив генеральний директор IBM Стюар Лафлін. — Це стає серйозним викликом для роздрібних торговців та брендів, адже вони змушені створювати персоналізований, інтерактивний experience, використовуючи найновіші цифрові досягнення, аби не відстати від конкурентів та очікувань молоді. Цей вид інновацій не є лінійним або одноразовим проектом — це новий спосіб мислення, роботи та поведінки”.

Дві третини покоління Z витрачають більшу частину свого часу на шопінг в офлайн-локаціях, а 31% проводять хоча б деякий час у магазинах. 100 відсотків членів покоління Z все ж буває у магазинах. Роздрібні продавці, однак, повинні розуміти, що ця генерація витрачає значну кількість часу в Інтернеті: опитування виявило, що три чверті респондентів витратили певну кількість вільного часу в Інтернеті і що чверть респондентів витрачали п’ять годин або більше в мережі щоденно. Проте, за словами генерального директора Національного фонду роздрібної торгівлі Меттью Шей, ці факти ще не означають, що роздрібним торговцям буде бракувати сил отримати цих покупців.

“Вони цінують практичний досвід шопінгу в магазині, — розповів Шей. — Технології постійно розвиваються, але деякі шопінг-звички залишаються незмінними, саме тому роздрібні торговці повинні бути достатньо оперативними, щоб залучати покупців онлайн та офлайн”.
До того ж дослідження IBM-National Retail Foundation показало, що роздрібні торговці, які прагнуть залучити покупців покоління Z, мають піклуватися про якість свого бренду. Більша частина опитаних зазначили, що вони перестануть купувати продукцію бренду у разі невідповідної якості.

Крім того, покупці покоління Z вимагають швидкої доступності та адекватної вартості. Роздрібні продавці повинні мати це на увазі, якщо вони прагнуть зберегти покупців Generation Z в оффлайн-локаціях і не бажають дивитися, як молодь потрапляє до тенет онлайн-магазинів.

Про NAI Ukraine
NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global
ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.