NAI Global: 5 способів визначити потенціал орендарів комерційної нерухомості

NAI Global: 5 способів визначити потенціал орендарів комерційної нерухомості

12.10.17
Розмір шрифту A- A+

Не очікуйте, що орендодавці «віддадуть» свої приміщення першому ліпшому орендареві, якому сподобається локація. У багатьох випадках власники нерухомості мають багато орієнтирів, на які зважають під час прийняття пропозиції про оренду. Це може бути перевірка податкових декларацій, кредитних звітів та довідкових матеріалів, а також особистий connection з орендарем. Ось п’ять способів перевірки потенційного орендаря нерухомості.

Зважайте на фінанси

Одним з основних факторів, який розглядають власники нерухомості при виборі орендаря, є фінансова та кредитна історія. Власники нерухомості мають впевнитися, що компанія має ресурси та зможе дозволити собі орендну плату на весь термін його оренди.

Розгляньте бізнес-плани

Власник комерційної нерухомості також має детально розглянути бізнес-план потенційного орендаря. Landlord має впевнитися, що компанія підготувала продуману бізнес-модель.

Подумайте про спільну оренду та сусідство

Чи виграють інші орендарі від нової компанії у будівлі? Дуже важливо, щоб майбутній орендар суттєво відрізнявся від інших компаній, що працюють у цьому офісному приміщенні. Варто зважати на демографічні показники, з якими працює бізнес, а  також на те, які конкретні продукти він пропонує та скільки вони коштують.

Дізнайтеся більше про «історію» бізнесу

Мати грамотний бізнес-план недостатньо. Орендодавець забажає впевнитися, що компанія має досвід та можливість втілювати бізнес-план. Аби впевнитися, що ви орендуєте простір «якісному» орендареві, варто провести дослідження та поговорити з потенційним орендарем про плани та історію роботи компанії.

Чи готовий орендар співпрацювати?

Ви, звичайно, не хочете мати справу з орендарем, що стане проблемою для управління нерухомістю. Лендлорд повинен з’ясувати, чи легко буде працювати з орендарем, звернувшись до його попередніх орендодавців та особисто спілкуючись з орендарем, щоб зрозуміти його характер.

Ці п’ять способів «перевірки» потенційних орендарів комерційної нерухомості допоможуть лендлордам збільшити свої шанси на залучення якісних, кваліфікованих орендарів.