NAI Global: 4 технології, що змінюють об’єкти комерційної нерухомості

NAI Global: 4 технології, що змінюють об’єкти комерційної нерухомості

18.07.17
Розмір шрифту A- A+

Поширення технології Інтернету речей (Internet of Things) змінило спосіб нашого життя та характер праці, а декілька галузей промисловості відчули присутність цієї технології навіть більше, ніж сектор комерційної нерухомості. Таким чином, тепер компанії покладаються на розумні технології, які допомагають їм працювати з такою неймовірною ефективністю і результативністю, про яку ви навіть і не здогадувались.

Сенсори, автоматизовані будівлі, а також спосіб, у який вони змінили модель управління бізнесом

Поява сенсорів повністю змінила спосіб управління будівлями. Уявіть, що ви маєте прилад, який слідкує за температурою, освітленням і переміщенням людей кімнатами будинку, а також вносить корективи для забезпечення максимального комфорту в кожній кімнаті. Так, передбачається, що протягом 2015-2020 років використання сенсорів на об’єктах комерційної нерухомості в середньому збільшиться на 80 %.

1. Оптимальне використання енергії

Одна з найбільших переваг інтелектуальної комерційної будівлі – зменшення енергозатрат. Якщо врахувати те, що 30% енергії витрачається будівлями комерційного призначення даремно, то сенсори – чудовий спосіб посприяти введенню більш енергоефективної бізнес-культури, яка забезпечить економію коштів на комунальні послуги. Крім того, завдяки використанню технології обчислення у віддаленому середовищі, будівлю можливо контролювати дистанційно за допомогою системного оператора.

2. Розумніше використання простору

Так само, як електроенергія і вода, люди є важливим ресурсом, який відслідковується за допомогою розумних сенсорів. Таким чином, розуміння схем нашого переміщення в будівлі допомагає розробникам сенсорів зрозуміти, як ми використовуємо свій робочий простір, а також те, яким чином вони можуть його оптимізувати, забезпечивши нас всім необхідним для отримання максимальної користі з простору, який ми займаємо.

3. Більш висока безпека робочого простору

Ще один спосіб, у який інтелектуальна будівля змінила наш метод роботи – підвищення безпеки робочого місця. Сенсори, які розташовані по всій будівлі, можуть збирати інформацію про різні проблеми і механічні несправності, а також надсилати сигнал тривоги до того, як дані проблеми стануть серйозними. Такі проблемні моменти включають все, від поломок робочого обладнання до потенційних ризиків пожежі. Крім того, оскільки більшість елементів будівлі стали «розумними», то ще ніколи не було так легко закривати двері або надсилати сигнали тривоги.

4. Націленість на певну групу людей

Смартфони і Bluetooth-маячки змінили саму специфіку управління ринком. У світі комерційної нерухомості маячки дозволяють компаніям налагодити електронний зв’язок з будь-ким, хто має в наявності розумний пристрій з налаштованим маячком. Лише уявіть, що ви надсилаєте пакет даних на мобільні прилади потенційних орендарів приміщення в той момент, коли вони стають на поріг будівлі.

Крім забезпечення і розповсюдження важливої інформації, технологія радіомаячків може також використовуватись для відстеження переміщення осіб будівлею. Таким чином, дана функція може використовуватися для вмикання світла і кондиціювання в момент, коли хтось заходить до кімнати, а також для замикання дверей, коли особа виходить в коридор.

Шлях вперед

Розумні технології використовуються не тільки для того, щоб оптимізувати умови всередині будівель. У деяких містах світу вони використовуються, аби покращити життя населення і жителів передмістя, які щоденно їздять до міста на роботу. З моменту свого впровадження, розумні технології стали важливим інструментом управління малим і великим бізнесом. Якщо ж говорити про сектор комерційної нерухомості, то тут тезнологічні інновації значно полегшили відстеження даних і управління будівлями.

Читати в оригіналі: http://www.naiglobalnewslink.com/cre-outlook/4-technologies-making-commercial-real-estate-buildings-smarter

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.