NAI Global: 4 способи, у які електронна комерція змінює ритейл

NAI Global: 4 способи, у які електронна комерція змінює ритейл

05.07.17
Розмір шрифту A- A+

Бум електронної комерції змінив спосіб, у який люди здійснюють покупки. Замість того, щоб іти до магазину біля дому або торгового центру, покупці часто надають перевагу шоппінгу онлайн. Ритейлери змушені змінювати бізнес-моделі, аби мати змогу конкурувати з онлайн-магазинами. 

1. Створення регіональних центрів постачання

Коли Amazon Prime вийшов на ринок, принцип роботи електронної комерції та очікування клієнтів змінилися докорінно. Доставка на наступний день стала нормою, а не розкішшю. Покупці очікують практично миттєвого отримання замовлення, тому є потреба у створенні нових центрів постачання та логістичних центрів по всій країні. У великих містах будують окремі центри постачання, аби забезпечити швидку доставку у своєму регіоні. Основний виклик — доставити будь-яке замовлення протягом двох-трьох днів, не нехтуючи при цьому якістю обслуговування.

2. Щораз більші показники зайнятості

Оскільки індустрія електронної комерції зростає, збільшується і потреба у працівниках на складах та у логістичних центрах. Частка ринку електронної комерції зросла майже на 16%, і, відповідно, потреба у працівниках теж виросла. Наразі приблизно 5 мільйонів людей працюють у сфері логістики, і це приблизно на 12% більше, ніж у 2015 році.

Це підтверджує той факт, що ринок праці змінюється разом із попитом на більш ефективні послуги електронної комерції. Це, у свою чергу, створює підвищений попит на промислові об’єкти, що спеціалізуються на транспортних та складських сервісах.

3. Великі ритейлери відчувають зміни

Ніхто не відчуває наслідків щораз більшого впливу індустрії електронної комерції сильніше, ніж великі ритейлери. У таких гігантів як Wal-Mart, Macy’s Inc. та Sears Holdings падають продажі. Тепер, коли електронна комерція стала дієвою альтернативою традиційних магазинів, офлайн-ритейлери змушені шукати нові способи конкурувати з інтернет-магазинами. Такі компанії, як Wal-Mart та Nordstrom, почали створювати інтернет-магазини, аби мати змогу конкурувати з Amazon, проте справжнє випробування полягає у пошуку нових способів залучення клієнтів, вже лояльних до Amazon та інших інтернет-магазинів.

4. Підвищений попит на складські приміщення

Якщо є один сектор, який виграє завдяки успіху електронної комерції, то це промислова нерухомість. Prologis Inc., одна з найбільших у світі промислових компаній, збільшила свої щорічні основні фонди майже на 20% з 2015 року завдяки попиту на склади. Поки онлайн-торгівля переганятиме офлайн-ритейл за темпами росту, ця тенденція залишатиметься стабільною. Дуже ймовірно, що складські приміщення та логістика — це галузі, що процвітатимуть у найближчі майбутньому.

Джерело: http://www.naiglobalnewslink.com/cre-outlook/4-ways-everyone-is-changing-to-accommodate-e-commerce-demands

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 11 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.