NAI Global: 3 способи, у які комерційна нерухомість “виграє” завдяки транзитно-орієнтованим об’єктам

NAI Global: 3 способи, у які комерційна нерухомість “виграє” завдяки транзитно-орієнтованим об’єктам

29.08.17
Розмір шрифту A- A+

Аби бути успішним у галузі комерційної нерухомості, треба завжди залишатися “у тренді” та встигати за змінами у суспільстві та галузі.  Зрештою, кілька років тому ніхто не очікував, що офісна індустрія “віддасть” частку ринку коворкінгам, що стали новим способом, у який працюють люди в усьому світі.

Річ у тому, що суспільство змінюється, змінюються і очікування людей. Сполучені Штати завжди славилися своєю commute культурою, але і це поступово змінюється. Американцям набридло витрачати час на дорожні затори — вони хочуть жити поруч з роботою і мати можливість користуватися громадським та альтернативними видами транспорту. Тож чому саме транзитно-орієнтовані об’єкти стали трендом у комерційній нерухомості?

Транзитно-орієнтовані об’єкти  — майбутнє міського планування та нерухомості

Транзитно-орієнтовані об’єкти стали найгарячішим трендом у галузі комерційної нерухомості, і на це є вагомі причини. Адміністрації великих міст невтомно працювали протягом останніх п’яти років, аби зробити нерухомість та транспорт більш ергономічними. І, схоже, ця тенденція не втратить популярності і в майбутньому. Жителі потребують зручності, а девелопери комерційної нерухомості прагнуть зробити доступ до своїх об’єктів простішим, тому ця ситуація —  безпрограшна для усіх.

Інвестори комерційної нерухомості отримують додаткові переваги

Перехід до траспортно-орієнтованих об’єктів удосконалить роботу галузі у різних напрямках. У звіті, опублікованому Federal Transit Administration, зазначається, як розвиток транзиту покращив ринок комерційної нерухомості у таких аспектах:

* Відродження старих кварталів, що раніше були занедбані.

* Менше перевантажування транспортних потоків у напрямку торгових центрів та офісів.

* Збільшення кількості житлової нерухомості уздовж транспортних маршрутів.

Збільшення кількості транзитно-орієнтованих об’єктів означає, що люди матимуть легший та швидший доступ до парків, офісів та навіть житлових будинків. Зручні траспортні розв’язки та сучасні транзитно-орієнтовані об’єкти допомагають людям обрати, де саме вони хочуть робити шопінг, жити і працювати. Таким чином, містобудівники надають девелоперам нерухомості та інвесторам додаткові переваги, роблячи міські райони більш доступними і простішими для навігації.

Транзитно-орієнтовані об’єкти є частиною глобального тренду

Комерційна нерухомість не просто використовує транзитно-орієнтовані об’єкти, а й здійснює культурні зміни у тому, як ми живемо, працюємо та розважаємося.  Рушієм цих змін є міленніали, що наразі складають найбільший відсоток робочої сили Сполучених Штатів. Зміни у містах Середнього Заходу (США) за останнє десятиліття частково можна пояснити збільшенням кількості мілленіалів, що переїжджають зі Сходу та Західного узбережжя. Протягом цього часу багато великих та середніх міст відчули пожвавлення із розвитком транзитних об’єктів, що зробили міста більш привабливими для бізнесу та американців з інших регіонів країни.

Що ж до містобудівників, то для них транзитно-орієнтоване будівництво є ключовим трендом вже років 20. Тепер, коли ці об’єкти стають дедалі популярнішими у великих містах, ми маємо змогу спостерігати позитивні наслідки цього тренду. Для інвесторів комерційної нерухомості це означає — більше торгових центрів, багатоквартирних будинків, а також більший попит на комерційні та промислові будівлі.

Читати англійскою – http://www.naiglobalnewslink.com/cre-outlook/3-reasons-cre-loves-transit-oriented-developments

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить до ТОП 4 консультантів з нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Засновник NAI Ukraine Віталій Бойко є автором концепцій Ocean Plaza, Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інших. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд. доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.