Менеджер з розвитку NAI Ukraine Федір Білоцький виступить на III UREC Innovation Conference в Харкові

Менеджер з розвитку NAI Ukraine Федір Білоцький виступить на III UREC Innovation Conference в Харкові

03.10.17
Розмір шрифту A- A+

Федір Білоцький (Fedir Bilotskyy) представить NAI Ukraine як частину міжнародної групи NAI Global, а також познайомить гостей заходу з актуальними проектами компанії.

III UREC Innovation Conference

Друга зустріч Українського клубу нерухомості у Харкові відбудеться у форматі щорічної конференції, яка буде присвячена інноваціям в сфері нерухомості та будівництва.

У заході візьмуть участь перші особи провідних компаній регіону і України. Захід відбудеться за підтримки порталів з нерухомості «СтройОбзор» і Property Times, а також компаній «Проконсул» та NAI Ukraine.

Адреса: Харків, вул. Сумська, 72

NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com