Магазин взуття CHESTER відкриється у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall

Магазин взуття CHESTER відкриється у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall

09.11.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Бренд взуття CHESTER відкриває новий магазин у торгово-розважальному центрі Lavina Mall. Мережа магазинів CHESTER пропонує колекції чоловічого та жіночого взуття в англійському стилі.

Чоловіче взуття CHESTER – це респектабельність та стриманість, бездоганні форми легкого та теплого взуття, доречний стиль і елегантність для будь-яких ситуацій. В асортименті бренду – класичні чоловічі ділові туфлі та черевики, демократична універсальна класика, а також утеплені високі черевики з нубуку.

Жіноче взуття CHESTER – це чарівна стриманість, комфорт та витончений дизайн, що розкриває красу традиційних форм, м’якої натуральної шкіри і справжньої майстерності деталей. Колекція жіночого взуття осінь-зима 2017/2018 запропонує відвідувачам Lavina Mall стильне і комфортне взуття на підборах та на модних товстих протекторах. А асортименті бренду – класичні жіночі черевики і ботильйони, зимові чоботи, комфортні черевики на хутрі і, звичайно, елегантні туфлі-човники для офісу.

Вже зовсім скоро відвідувачі торгово-розважального центру Lavina Mall зможуть придбати нову пару взуття на власний смак у новому магазині CHESTER.

Читайте також: