Магазин португальського бренду аксесуарів Parfois відкрився у Lavina Mall

Магазин португальського бренду аксесуарів Parfois відкрився у Lavina Mall

09.06.17
Розмір шрифту A- A+

Parfois — португальський бренд аксесуарів для жінок, започаткований Manuela Medeiros у 1994 році. Manuela втілила свою мрію про створення ексклюзивних модних аксесуарів, що може придбати кожна жінка. Parfois розпочав свою діяльність у якості модного бренду в 1994 році, відкривши перший магазин у Порту, Португалія. Сьогодні бренд має близько 700 магазинів по всьому світу, а асортимент товарів став набагато ширше.

У колекції аксесуарів Parfois — прикраси, сонцезахисні окуляри, шарфи, ремені, капелюхи та рукавички. У Parfois також можна придбати взуття — на підборах для літних вечорів або ж зручні сандалі для недільних прогулянок. Крім того, бренд пропонує широкий асортимент одягу.

У Lavina Mall магазин Parfois створений у новому концепті — у стилі лофт. У крамниці Parfois, завбільшки 134 кв. м., кожна представниця прекрасної статі знайде аксесуари на власний смак.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, найбільший український мегамол площею 170 280 м. кв. ТРЦ пропонує найбільший в України вибір дитячих товарів (30 магазинів, 10 000 кв. м.), електроніки та товарів для дому (5 000 м.кв.) та вже понад 100 магазинів fashion-брендів. Також у Lavina Mall працюють  найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY площею близько 20 тис. м. кв. та найбільший у країні кинотеатр MULTIPLEX на 13 залів.