NAI Ukraine: Магазин дитячого одягу OVS kids — тепер у Lavina Mall (Новини проектів)

NAI Ukraine: Магазин дитячого одягу OVS kids — тепер у Lavina Mall (Новини проектів)

19.06.17
Розмір шрифту A- A+

Магазин італійського одягу для дітей OVS kids відкрився у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. OVS kids — бренд дитячого одягу, що пропонує сучасні та модні речі для дітей від 0 до 14 років за доступними цінами. Бренд OVS kids приділяє особливу увагу якості товару — усі етапи виробництва дитячого одягу відбуваються під пильним контролем, а матеріали обираються з особливою увагою та турботою. В асортименті бренду — лінія Fagottino, присвячена першим дням дитинки, аксесуари для новонароджених і до 36 місяців, одяг для дітей до 8 років, а також одяг і аксесуари для старших хлопчиків і дівчаток у віці від 9 до 14 років.

Бренд OVS існує вже понад 37 років, і тільки в Італії сьогодні налічує 569 магазинів. Орієнтуючись  на молоду аудиторію та на останні тренди, бренд створює стильний якісний одяг за доступними цінами. Постійне оновлення моделей одягу та демократичні ціни — дві основні переваги OVS, які зробили бренд лідером італійського ринку.

OVS KIDS представлений у всіх магазинах OVS, а також в автономному форматі у більш ніж 200 магазинах в Італії та за кордоном.

Тепер батьки зможуть придбати одяг для маленьких модників у новому магазині OVS KIDS у Lavina Mall.

Lavina Mall  

Lavina Mall – суперрегиональный торгово-развлекательный центр, крупнейший украинский мегамолл площадью 170 280 м. кв. ТРЦ предлагает самый большой в Украине выбор детских товаров (30 магазинов, 10 000 кв.), электроники и товаров для дома (5000 м.кв.), а также  более 250 магазинов fashion-брендов. Также, в Lavina Mall работает крупнейший в Европе крытый семейный парк развлечений GALAXY площадью около 20 тыс. м. кв. и самый большой в стране кинотеатр MULTIPLEX на 13 залов.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 11 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com