Легендарний бренд джинсового одягу Lee Cooper – тепер у Lavina Mall!

Легендарний бренд джинсового одягу Lee Cooper – тепер у Lavina Mall!

01.06.17
Розмір шрифту A- A+

Магазин культового британського бренду джинсового одягу Lee Cooper відкрився у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. В асортименті жіночих і чоловічих колекцій Lee Cooper — величезний вибір джинсів, як класичних, так і ультрасучасних моделей, а також інші вироби з деніму: сорочки, поло,  кардигани, парки, черевики, кеди та аксесуари.

Lee Cooper — англійський бренд зі столітньою історією та один зі світових лідерів у виробництві джинсового одягу. Історія успіху компанії почалася у 1908 році, коли Морріс Купер відкрив свою першу фабрику для виробництва одягу в Лондоні. Уже за два роки бренд виріс настільки, що на виробництві працювало понад 600 осіб. За більш ніж 100 років компанія Lee Cooper втримала світове лідерство—  сьогодні відкрито більше 4000 магазинів у понад 100 країн світу.

Українські покупці тепер зможуть створити стильний образ із деніму та придбати легендарні моделі джинсів бренду, —  “Harry” і “Pearl”, — у новому магазині Lee Cooper у Lavina Mall.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, найбільший український мегамол площею 170 280 м. кв. ТРЦ пропонує найбільший в України вибір дитячих товарів (30 магазинів, 10 000 кв. м.), електроніки та товарів для дому (5 000 м.кв.) та вже понад 100 магазинів fashion-брендів. Також у Lavina Mall працюють  найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY площею близько 20 тис. м. кв. та найбільший у країні кинотеатр MULTIPLEX на 13 залів.