Lavina Mall відкриває 15% резервних площ для екслюзивних орендарів

Lavina Mall відкриває 15% резервних площ для екслюзивних орендарів

06.07.17
Розмір шрифту A- A+

Lavina Mall нарешті починає здавати 15% площ, зарезервованих для ексклюзивних орендарів. Лоти призначені для нових брендів та унікальних форматів магазинів, яких поки немає на ринку комерційної нерухомості України. Зараз потенційні орендарі мають можливість поборотися за одно- та двоповерхові лоти від 300 м.кв. до 3000 м.кв., у тому числі у зоні біля фонтану — там, де раніше був фудкорт.

На кінець червня кількість магазинів та підписаних договорів Lavina Mall перевищила 85%. Ремонти закінчуються у магазинах Inditex Group — усі 6 брендів групи (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius и Oysho) відкриються у нових унікальних форматах, загальною площею 7000 кв.м. Крім того, ремонти ідуть у магазинах LPP Group. Двоповерховий магазин Reserved буде найбільшим в Україні — понад 2000 м.кв.

Загалом, у ТРЦ відкрито понад 250 магазинів брендів, серед яких Benetton, Brocard, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, Orsay, Pimkie, Lerros, Intertop, Saucony. Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші. Щотижня відкриваються від 3 до 7 нових магазинів, і до серпня (включно) планується відкриття усіх великих якірних орендарів.

Відвідуваність Lavina Mall зростає. Поступово ТРЦ стає головним shopping destination столиці, і з кожним новим відкриттям збільшується цільова аудиторія, кількість відвідувачів і т.д. За останніми даними, у квітні ТРЦ Lavina відвідало близько 1 000 000 чоловік.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.