Lavina Mall поповниться бутиком міжнародної мережі хутряного та шкіряного одягу DIVA’S

Lavina Mall поповниться бутиком міжнародної мережі хутряного та шкіряного одягу DIVA’S

14.09.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Вже скоро відвідувачі найбільшого торгово-розважального центру України Lavina Mall зможуть придбати новинки шкіри & хутра, пальто з кашеміру, ексклюзивні норкові шуби з Греції, Туреччини, Італії, Китаю та Еміратів у магазині мережі DIVA’S.

Завдяки прямим поставкам від відомих виробників хутряного і шкіряного одягу таких відомих брендів як Naomi, Diaos, мережа DIVA’S може пропонувати, зокрема,  шуби та дублянки, шкіряні куртки і пальта, норкові манто і кожушки за низькими цінами заводів-виробників.

Сьогодні мережа DIVA’S ексклюзивно представляє колекції всесвітньо відомих торгових марок: DIVA’S, CARNELLI, FRAGA, GALOPPI, MANAKAS, ZANA, IMPERIA.

Гармонія моди і стилю в  виробах магазину DIVA’S досягається стараннями провідних сучасних та досвідчених італійських дизайнерів, які використовують індивідуальний підхід при виборі тканини, шкіри та хутра, якісних технологій виготовлення та пошиття одягу.

В мережі бутиків DIVA’S, розташованих в торгових центрах Європи, представлені всі найяскравіші і актуальні тренди сезону в стилі classik, glamur, casual, high-fashion.

Читайте також: