Магазин американського бренду Tommy Hilfiger відкривається 15 серпня

Магазин американського бренду Tommy Hilfiger відкривається 15 серпня

14.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Магазин американського бренду Tommy Hilfiger відкривається 15 серпня, у день шопінг-фестивалю WOW Day у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall.  PR департамент NAI Ukraine поспілкувався з маркетинковим відділом Tommy Hilfiger про відкриття нового магазину у ТРЦ “Lavina”.

Що очікуватиме відвідувачів Lavina Mall 15 серпня, у день відкриття магазину Tommy Hilfiger?

У день відкриття Tommy Hilfiger в Lavina Mall на всіх гостей чекатимуть приємні сюрпризи: знижка на весь ассортимент товару, розіграш сертифікатів на покупку в магазині, частування тістечками «макарон» і, звичайно, святкова атмосфера, яку ми створимо за допомогою яскравих повітряних кульок.

Чим відрізнятиметься магазин Tommy Hilfiger у Lavina Mall від інших локацій?

Магазин в ТЦ Lavina Mall представлений абсолютно у новому концепті цього року. Магазинів такого формату є лише декілька в світі. В Україні ми маємо ще два — у ТЦ Гуллівер Київ і ТЦ Міст Сіті Дніпро.

Особливості дизайну інтер’єру Tommy Hilfiger?

Концепт інтер`єру магазину Tommy Hilfiger в Lavina Mall підкреслює преміальність бренду. Білі лаковані меблі з хромованою фурнітурою, що виготовлені спеціально для найбільш вдалого представлення товару. Весь товар, в основному, розвішаний, що полегшує клієнту процес пошуку та вибору.

Які колекції будуть представлені у магазині Tommy Hilfiger у Lavina Mall? 

У магазині будуть представлені такі лінії, як Womenswer, Menswear, Footwear, Accessories і Underwear. Так само буде представлений широкий асортимент годинників та окулярів.

Наскільки, на Вашу думку, стиль преппі зрозумілий і близький для українського споживача?

З кожним роком в Україні все більше людей відкриває для себе стиль преппі: він близький як для молоді, так і для більш дорослого покоління. Якщо раніше стиль преппі був дещо стриманим, то зараз з’являються вкраплення нових яскравих рішень (наприклад, капсульна колекція GiGi), багатого цікавих, незвичайних принтів та нашивок. Тут кожен може знайти те, що до душі саме йому.

Які особливості американського бренду Tommy Hilfiger привертають українських покупців?

У першу чергу це універсальність бренду:  в такому одязі можна виглядати влучно як на роботі чи навчанні, так і на світському івенті. Виглядати стильно та сучасно щодня, чи не про це зараз мріє кожен?

Чому було прийнято рішення відкрити магазин Tommy Hilfiger саме у Lavina Mall?

Lavina Mall — новий унікальний в своєму роді проект в Києві, з величезним потенціалом, а Tommy Hilfiger завжди обирає перспективних та надійних партнерів.

Наскільки, на Вашу думку, вдала концепція шоппінгтейменту, тобто поєднання розваг із шоппінгом у Lavina Mall?

Це концепт, який давно знайшов своїх прихильників у світі, і ми впевнені, що Україна не стане виключенням.

Як вдається балансувати між офлайн-ритейл локаціями та онлайн-продажами у часи щораз більшої популярності онлайн магазинів? 

Це два абсолютно різних види шоппінгу, кожен обирає те, що зручно саме йому! Tommy Hilfiger завжди йде в ногу з часом. Зараз ми запустили нову версію сайту md-fashion.com.ua де можна придбати товари Tommy online, але це зовсім не зменшує кількість наших off-line клієнтів.

Які подальші плани Tommy Hilfiger в Україні?

Ми вже представлені у всіх великих містах України, а зараз активно розвиваємо інтернет-торгівлю, при цьому не забуваючи і про розвиток PМ (роздрібна мережа). Наступним магазином, який ми плануємо відкрити буде магазин в ТЦ River Mall, що наразі будується.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com