“Lavina Mall — новий, перспективний і найбільший ТРЦ в Україні, і саме тому було прийнято рішення відкрити флагманський магазин Superdry саме тут”, –  маркетолог компанії Ultragroup Максим Добронецький

“Lavina Mall — новий, перспективний і найбільший ТРЦ в Україні, і саме тому було прийнято рішення відкрити флагманський магазин Superdry саме тут”, – маркетолог компанії Ultragroup Максим Добронецький

11.07.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Флагманський магазин британського бренду Superdry відкриється у серпні у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. Superdry  –  виробник еклектичного чоловічого та жіночого одягу, а також аксесуарів.

Superdry – молодий і авангардний бренд, який лише за десятиріччя завоював мільйони прихильників у всьому світі. Історія бренду почалася у Японії, коли два амбітні британські дизайнери Джуліан Даркентон і Джеймс Холдер вирішили створити лінію одягу в прогресивному токійському стилі. Так виник Superdry  –  унікальний еклектичний бренд, у якому поєдналися японська графіка, американський вінтаж та британський вуличний стиль.

PR департамент NAI Ukraine поспілкувався з Максимом Добронецьким, маркетологом Ultragroup – компанії, що виводить на український ринок британський бренд одягу Superdry, про відкриття флагманського магазину у Lavina Mall.

1. Максиме, розкажіть про концепт нового флагманського магазину Superdry у Lavina Mall?

Новий магазин буде виконаний у міксі стилів Urban та Industrial — з використанням великої кількості зістареного грубого металу та натурального дерева.

2. Які лінійки одягу будуть представлені у новому магазині Superdry?

У магазині будуть представлені cпортивна лінійка Superdry Sport, Studio та лінійка для зимових видів спорту Snow.

3. Хто вони, прихильники бренду Superdry?

Основа цільової аудиторії — це сучасні вимогливі люди, які цінують якість, високу компліментарність предметів гардероба відносно один одного, але при цьому зважають на помітний характер, колорит одягу. Одяг повинен бути універсальним, але ні в якому разі не нудним.

Бренд Superdry задовольняє цей специфічний запит, пропонуючи продукцію з англійською якістю, американською демократичністю та японської витонченістю.

4. Чому було прийнято рішення про вихід бренду на ринок України?

Superdry розширює свою присутність у світі через фірмові магазини — їх 515 у 46 країнах. Тільки 139 магазинів налічується у Великобританії та Європі, 208 ліцензованих магазинів, і ще 168, що діють за договором концесії. Україна — не виключення.

5. У чому особливість бренду, чому він має зацікавити українського споживача?

Superdry — це захопливий сучасний бренд, у якому основна увага приділяється високоякісним продуктам, що поєднують у собі старовинну американську та японську графіку з британським стилем. Вироби бренду характеризуються якісними тканинами та унікальною деталізацією, що відкриває двері у світ мальованої графіки. Ця унікальна риса обумовила виняткову привабливість бренду та його популярність у всьому світі.

Натхнені токійським подорожжю, Джуліан Данкертон і Джеймс Холдер створили бренд Superdry у 2003 році та залишаються його ідейними натхненниками і сьогодні. Завдяки Джуліану і Джеймсу, стиль Superdry залишається незмінним із першого дня існування марки: унікальний крій,  надзвичайно м’яка бавовна з автентичним вінтажним нальотом, високоякісні тканини та знакові принти — все це стало лейтмотивом становлення нової класики. Запорукою успіху стало співвідношення ціни, якості та незмінна вірність традиціям. Перша колекція Superdry складалася з 5 моделей футболок, у тому числі легендарної Osaka 6, що отримала широкий резонанс завдяки появі в ній Девіда Бекхема. Естафету підхопила давня прихильниця бренду Кейт Уінслет. Серед зіркових шанувальників Superdry — Леонардо ДіКапріо, Гвен Стефані, Рита Ора і багато інших.

6. Коли планується відкриття магазину Superdry у Lavina Mall?

Магазин відкриється вже у серпні 2017.

7. Чому флагманський магазин відкриється саме у Lavina Mall? 

Lavina Mall — новий, перспективний і найбільший ТРЦ в Україні, і саме тому було прийнято рішення відкрити флагманський магазин Superdry, площею 350 м.кв., саме тут.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – понад 700 консалтингових проектів, понад 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com