Lavina Mall – 2 роки!

Lavina Mall – 2 роки!

03.12.18
Розмір шрифту A- A+

1 грудня найбільший торгово-розважальний центр України відзначив другий день народження. Гостей Lavina Mall чекали грандіозні концерти, несподівані розіграші та подарунки.

Торгово-розважальний центр не став відступати від традицій, і продовжив дивувати у свій День народження. На святковому концерті виступив великий симфонічний оркестр Kyiv Fantastic Orchestra. Музиканти виконали кавери відомих кожному саундтреків і легендарні рок-композиції у симфонічної інтерпретації. Концерт продовжився емоційним виступом YARMAK і драйвом Dj Barlanitskyi.

Привітав гостей власник Lavina Mall Вагіф Алієв. Він подякував головним учасникам успіху ТРЦ – всім відвідувачам – і поділився грандіозними планами. У цей день згадували гучні перемоги ТРЦ на українському ринку рітейлу. Саме Lavina Mall вдалося залучити нових гравців (серед них – шведський рітейлер H&M) і налагодити взаємовигідні відносини з великими орендарями. Крім того, професійна команда ТРЦ зуміла змінити формат шопінгу, об’єднавши його з якісними розвагами. Концерти, змагання і івенти за участю зірок і популярних ведучих стали частиною щоденного життя торгово-розважального центру. У Lavina Mall поспішають не тільки за захоплюючим шопінгом, але і за яскравими емоціями.

На честь другого Дня народження Lavina Mall подарунки гостям вручали орендарі ТРЦ – Calliope, Koton, MEGASPORT, BLAURI, Lily Land, TUSSO Barcelona, ​​Comfy, «Ювелірна карта», Thai Shop.

Далі більше! Залишайтеся з Lavina Mall.

 

Читайте також: ТРЦ Lavina Mall – новий лідер відвідуваності в Україні

Нова нагорода Lavina Mall: кращий Event Mall України за версією Best Retail Project