“Концепція шоппінгтеймент у Lavina Mall — це вдала пропозиція для сімейного відпочинку, яка істотно вплине на кількість відвідувачів у ТРЦ та у ресторані “ЧАЧАСАЛА”, — директор мережі ТРК “Restaurants” Родіон Титов

“Концепція шоппінгтеймент у Lavina Mall — це вдала пропозиція для сімейного відпочинку, яка істотно вплине на кількість відвідувачів у ТРЦ та у ресторані “ЧАЧАСАЛА”, — директор мережі ТРК “Restaurants” Родіон Титов

11.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Директор мережі ТРК “Restaurants” Титов Родіон Олександрович дав ексклюзивне інтерв’ю PR департаменту NAI Ukraine про відкриття трьох унікальних ресторанів — “ЧАЧАСАЛА”,  “Європаб Шатун” та “Galaxy Bar” у найбільшому в Україні ТРЦ “Lavina”.

Ресторан “ЧАЧАСАЛО”

Який концепт ресторану “ЧАЧАСАЛА” у Lavina Mall?

“ЧАЧАСАЛА” —  один із перших закладів нашої мережі. 11 серпня відбудеться презентація-відкриття цього ресторану. Ми ретельно обирали назву для нового закладу — проводили опитування у соціальних мережах, спілкувалися з майбутніми відвідувачами. Крім того, відомий грузинський блогер Мерабі у своєму блозі запустив акцію “Назви ресторан у ТРЦ Lavina” серед підписників у Грузії та Україні. Після довгих дебатів абсолютна більшість людей проголосувала за назву, запропоновану українцем — “ЧАЧАСАЛА”.

Концепція ресторану виникла на стадії будівництва Lavina Mall. Ми проаналізували конкурентів з інших закладів ТРЦ та вирішили відкрити ресторан Східної кухні. Спочатку планувалося зробити акцент на татарській кухні, адже у багатьох наших клієнтів є ностальгія за кримськотатарською кухнею — усі пам’ятають смачні чебуреки, плов, що готують у Криму. Проте серед наших майбутніх гостей все ж перемогла грузинська кухня, яка набирає надзвичайної популярності серед киян та гостей міста. Навіть більше, грузинська кухня — це сімейна кухня, а наш заклад — це місце для усієї сім’ї.

 

Проте є ще одна особливість “ЧАЧАСАЛА” у Lavina Mall: як можна здогадатися з назви закладу, тут готуватимуть не лише грузинські, а й українські страви. Серед найкращих страв нашого шеф-кухаря — деруни, налисники, вареники та вишукані перші страви.


Дата відкриття ресторану. Які акції плануються до відкриття “ЧАЧАСАЛА” у Lavina Mall?

Відкриття “ЧАЧАСАЛА” відбудеться 11 серпня. На відкриття ми плануємо запросити ансамбль грузинської пісні та танцю — ви зможете побачити лезгинку та послухати автентичні  грузинські співи.

Особливості дизайну інтер’єра? 

Дизайн розробляла Оксана Петрівська — дизайнер, що має великий досвід ресторанів у Києві. Особливість “ЧАЧАСАЛА” —  стримана автентичність, класика, що сподобається навіть найвибагливішому відвідувачу.

Чому було прийнято рішення відкрити “ЧАЧАСАЛА” саме у Lavina Mall?

Знову ж таки, ресторан “ЧАЧАСАЛА” — це заклад сімейної кухні. Наше меню розроблялося з увагою та турботою про гостей будь-якого віку. Концепція шоппінгтеймент, реалізована у Lavina Mall, — це вдала пропозиція для сімейного відпочинку, яка істотно вплине на кількість відвідувачів у ТРЦ та у ресторані “ЧАЧАСАЛА”. Батьки з дітьми після розваг у найбільшому парку розваг Галактика зможуть перепочити у затишку ресторану “ЧАЧАСАЛА” та спробувати надзвичайні страви української та грузинської кухні від нашого шефа.

Ресторан “Європаб Шатун”

Ви також плануєте відкриття ресторану “Європаб Шатун” у Lavina Mall. Розкажіть, будь ласка, детальніше про концепт ресторану?

Відкриття закладу планується на 20-25 серпня. На святкування будуть запрошені рок-гурти та джазові музиканти. Також ми ведемо перемовини з хлопцями зі Stand Up Show — разом ми організовуватимемо цікаві та захопливі вечірки. Ми плануємо залучати креативних ведучих, які проводитимуть різноманітні свята та тематичні вечірки.

Які особливості дизайну інтер’єра “Європаб Шатун” (концепт локації)?

“Європаб Шатун” — єдиний заклад Lavina Mall, де буде професійна сцена, світлове та звукове обладнання. Крім того, ми знаходимося біля кінотеатру Multiplex, який наразі є одним з найбільш відвідуваних локацій у ТРЦ. Після перегляду фільмів гості ТРЦ зможуть відпочити у комфортній атмосфері “Європаб Шатун” із професійним обслуговуванням та різноманітним меню. До речі, у ресторані ми пропонуємо страви паназійської кухні. Крім того, у “Європаб Шатун” будуть великі екрани, на яких демонструватимуться футбольні матчі, бокс та інші спортивні змагання.

Ресторан “Galaxy Bar”

Чи планується відкриття третього ресторану мережі у парку розваг Галактика? Якщо так, які особливості закладу? 

Так, Galaxy Bar відкриється у Галактиці та розміститься на двох поверхах. На другому поверсі будуть бенкетні кімнати — відвідувачі зможуть замовити окремий зал для дитячих свят. До того ж, ми готуємо спеціальні анімаційні програми за участю улюблених персонажів, героїв мультфільмів, конкурси та розваги, які урізноманітнять будь-який захід.

Крім того, у ресторані буде і лінія роздачі, де можна швидко та смачно поїсти. На тих, хто бажає відпочити після атракціонів, у “Galaxy Bar” чекатимуть зручні дивани та меню, спеціально розроблене шеф-кухарем закладу. У закладі можна буде спробувати страви італійської, української та європейської кухонь.

Чому було обрано таку незвичайну локацію — парк розваг для усієї сім’ї Галактика у Lavina Mall? 

Для того, щоб порадувати малечу у свято, батьки часто витрачають багато часу на пошуки та організацію незабутнього івенту. Галактика — унікальний критий парк розваг, у якому можна покататися на екстремальних атракціонах, відвідати мотузковий і батутний парки. Це ідеальне місце для незабутнього свята і, звичайно, найкраще завершення такого дня — це святковий обід / вечеря в унікальному ресторані “Galaxy Bar”, де подбають не лише про святковий стіл, а й про анімаційну програму для дітей та підлітків.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com