Компанія NAI Ukraine закупила 22 медичні рюкзаки для військових у зоні АТО

Компанія NAI Ukraine закупила 22 медичні рюкзаки для військових у зоні АТО

20.06.17
Розмір шрифту A- A+

Компанія NAI Ukraine закупила 22 медичні рюкзаки для військових у зоні АТО. Сьогодні CEO NAI Ukraine Віталій Бойко офіційно передав рюкзаки відомим парамедикам Галині Алмазовій та Вадиму Шевченко з медичної команди швидкого реагування “Вітерець”. На початку липня представники організації відвезуть їх Житомирській 95-ї аеромобільній бригаді та 93-ї Гвардійській механізованій Харківській бригаді Збройних сил України. Рюкзак зібрали лікарі, які працюють на фронті не перший рік, і в ньому є все найнеобхідніше для надання першої допомоги у бойових умовах.

Медичний рюкзак принципово відрізняється від звичайного. Якщо звичайний рюкзак відкривається до середини, то медичний рюкзак має відкриватися повністю — щоб медик міг працювати у повній комплектації. Наповнення рюкзака складається з пластикових блоків, прикріплених до стінки рюкзака. Блоки систематизовані за можливим травмам —  для проблем з дихальними шляхами, для зупинки кровотечі і т.д. Залежно від того, з чим працює лікар, він може швидко дістати потрібний блок. Крім того, завдяки такій систематизації, з рюкзаком можуть працювати кілька лікарів одночасно.

У медичному рюкзаку — вітчизняні та закордонні препарати, які спеціально привезли з різних країн. Замість громіздких шин, які не підходять для польових умов, тут складне пристосування для шинування, замість подушки Амбу для дихання, яка займає багато місця, — у рюкзаку компактна подушка для дихання, яку лікар може носити з собою. Також, в рюкзаку є пульсоксиметр, кровоспинюючі пов’язки, які вбирають кров, кристалізуються і закупорюють рану; голка для закритого пневматоракса, яка дозволить повітрю потрапити в легені; хімічний ліхтарик, який можна використовувати у бойових умовах; спеціальні металеві накладки, які безпечно використовувати при травматизації ока та ін.

“Ми, як представники міжнародної компанії NAI Global в Україні, розуміємо важливість підтримки волонтерів, які зараз допомагають солдатам Збройних Сил України, що захищають країну на передовій від агресора. Сподіваюсь, що цей невеликий вклад NAI Ukraine збереже життя багатьом українським захисникам”, — зазначив під час зустрічі CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 11 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.