Компанія NAI Ukraine увійшла у short-list EE Real Estate Forum & Project Awards 2017 одразу у двох номінаціях

Компанія NAI Ukraine увійшла у short-list EE Real Estate Forum & Project Awards 2017 одразу у двох номінаціях

21.11.17
Розмір шрифту A- A+

Компанія NAI Ukraine стала номінантом міжнародної премії EE Real Estate Forum & Project Awards 2017, увійшовши одразу у два short-lists: «Брокерська компанія року» і «Консалтингова компанія року» у категорії «Компанії». Про це повідомили організатори премії URE Club і EuropaProperty.com.

Крім цього, у категорії «Проекти» EE Real Estate Forum & Project Awards 2017 у short-list «Концепт-проект року (Торговий комплекс)» увійшли три проекти: Blockbuster Mall, Ocean Mall, Rive Gauche, які веде компанія NAI Ukraine.

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить в ТОП-4 консультантів по нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідируючі позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торговельної нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine.

Сьогодні NAI Ukraine – консультант і лізинговий агент масштабних українських проектів в області комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, Rive Gauche і інші численні проекти. Досвід команди – понад 700 консалтингових проектів, понад 100 введених в експлуатацію об’єктів і більше 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Засновник NAI Ukraine Віталій Бойко, автор вихідних концепцій Ocean Plaza, Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інших.

Нагадаємо, що вже другий рік поспіль NAI Ukraine єдина консалтингова компанія, що представляє український ринок нерухомості зі своїм стендом на міжнародній виставці MAPIC у Каннах.

EE Real Estate Forum & Project Awards 2017

Міжнародна премія і форум проходять вже третій рік поспіль, збираючи на одному майданчику професіоналів ринку нерухомості, девелоперів, банкірів, інвесторів, представників державних структур і агентств, а також лідерів бізнесу. Третій EE Real Estate Forum & Project Awards 2017 пройде 23 листопада в готелі Fairmont Grand Hotel, Київ.

У цьому році Премія включає 21 номінацію у 2-х категоріях: премії для об’єктів і професійні премії для компаній. Крім того, учасники форуму визначать Персону року на ринку нерухомості.

Читайте також: