Компанія NAI Ukraine стала ексклюзивним брокером другої черги ТРЦ Appolo у Дніпрі

Компанія NAI Ukraine стала ексклюзивним брокером другої черги ТРЦ Appolo у Дніпрі

09.02.18
Розмір шрифту A- A+

Компанію NAI Ukraine було обрано ексклюзивним брокером з набору орендарів для другої черги торгово-розважального центру Appolo у Дніпрі.

За результатами опитування NAI Ukraine, 75% ритейлерів підтвердили зацікавленість у відкритті магазинів у нових чергах ТРЦ. Серед потенційних орендарів – відомі міжнародні та українські бренди.

«Ми вже розпочали перемовини з низкою міжнародних та українських брендів, що планують відкрити магазини у торгово-розважальному центрі Apollo. Ми впевнені, що завдяки новим брендам, що планують вихід на ринок Дніпра та оптимальному тенант-міксу та архітектурі європейського ґатунку, Appolo остаточно стане головним ТРЦ міста та культурним магнітом для містян», – зазначив засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Нагадаємо, що Appolo – торгово-розважальний центр у Чечеловському районі міста Дніпро, який сьогодні є одним з найпопулярніших місць для шопінгу та відпочинку містян. Наразі успішно функціонує перша черга об’єкта. Якірними орендарями першої черги є супермаркет Varus, а також ДРЦ, Антошка, Gloria Jeans, Jysk, Comfy, ресторани LOFT та Антрикотбар.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні з липня 2016 року. Компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, Rive Gauche та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.