Компанія NAI Ukraine розробила концепцію торгового центру в Умані

Компанія NAI Ukraine розробила концепцію торгового центру в Умані

17.07.17
Розмір шрифту A- A+

Команда NAI Ukraine розробила концепцію торгового центру в Умані. Коли концепція буде реалізована, в Умані з’явиться перший сучасний торговий центр і кінотеатр. Об’єкт буде розташований поруч з головною торговою вулицею міста, неподалік від основних атракцій міста. Концепція вже затверджена і планується до реалізації.

За даними NAI Ukraine, ринок торгової нерухомості Умані розвинений досить слабо. У місті відсутні професійні торгові центри, обмежений асортимент кафе і ресторанів, розважальних центрів, і є лише один кінотеатр радянського зразка.

Зважаючи на кількість населення і доходи міста, в Умані очевидний попит на торгові площі, зокрема на якісні торгові об’єкти. Згідно з проведеним опитуванням ритейл операторів, новий торговий центр цікавий у рамках експансії мережевих брендів кінотеатрів, супермаркетів, ресторанів і кафе, а також fashion-ритейлу.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 11 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.