Компанія NAI Ukraine розробила концепцію редевелопмента адміністративної будівлі в центрі Києва

Компанія NAI Ukraine розробила концепцію редевелопмента адміністративної будівлі в центрі Києва

11.07.17
Розмір шрифту A- A+

Команда NAI Ukraine розробила концепцію редевелопмента адміністративної будівлі в центрі Києва. В результаті редевелопмента буде створено багатофункціональний комплекс, що повністю відповідатиме концепції Live.Work.Shop.Play. До складу комплексу увійдуть офісні приміщення, житло бізнес-класу та торговий центр, що забезпечить сервісні функції як для мешканців, так і для офісних працівників комплексу та прилеглих будівель. Крім того, будівля виконуватиме функцію fashion атракції, адже торговий центр виходитиме фасадом із магазинами на одну з найкращих торгових вулиць міста.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com