Компанія NAI Ukraine розробляє концепцію головного ТРЦ у найбільшому житловому масиві Києва

Компанія NAI Ukraine розробляє концепцію головного ТРЦ у найбільшому житловому масиві Києва

05.09.17
Розмір шрифту A- A+

Команда NAI Ukraine створює концепцію головного торгово-розважального комплексу Троєщини. Про це повідомив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

“Майбутній торгово-розважальний центр має стратегічне розсташування, та є адміністративним та географічним центром більш ніж півмільйонного району міста Києва. Новий ТРЦ має ідеальне  транспортне обслуговування та знаходиться на перехресті з высокими пасажиропотоками. Розташування у густонаселенному житловому масиві поруч з майбутньою станцією метро, дозволить місцевим жителям комфортно дістатися до ТРЦ, не витрачаючи час на столичні затори та громадський транспорт”, – зазначив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

У торгово-розважальному центрі буде розташований продовольчий супермаркет, достатній вибір магазинів доступної моди та товарів посякденного попиту,  найбільша розважальна зона району з сучасним кінотеатром. Таким чином, ТРЦ стане головним місцем для шопінгу і розваг в житловому масиві, населення якого становить більше 600 тисяч осіб, а також для величезної кількості пасажирів, які щодня їдуть на роботу повз ТРЦ.

“Троєщина — один з найбільш густонаселених районів Києва. Він має високий потенціал розвитку торговельних об’єктів для задоволення існуючих потреб населення. Адже сьогодні для відвідування ТРЦ жителі району здебільшого їдуть в інші частини міста. Тому на сучасний торгово-розважальний центр буде високий попит — ми вже бачимо зацікавленість жителів та ритейлерів у новому торговому об’єкті”, – розповіла керівник департаменту консалтингу Марина Гуревич.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить до ТОП 4 консультантів з нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Засновник NAI Ukraine Віталій Бойко є автором концепцій Ocean Plaza, Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інших. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд. доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.