Компанія NAI Ukraine презентувала “Огляд ринків нерухомості Києва за І півріччя 2017 року (відео)

Компанія NAI Ukraine презентувала “Огляд ринків нерухомості Києва за І півріччя 2017 року (відео)

27.07.17
Розмір шрифту A- A+

Засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко та аналітик NAI Ukraine Марина Гуревич під час прес-конференції в інформаційному агентстві “ЛігаБізнесІнформ” презентували “Огляд ринків нерухомості Києва за І півріччя 2017 року”.

Завантажити презентації можна за цим посиланням.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.