Компанія NAI Ukraine повертається на ринок Білорусі

Компанія NAI Ukraine повертається на ринок Білорусі

29.09.17
Розмір шрифту A- A+

 Компанія NAI Ukraine взяла участь у міжнародному форумі BELARUS POWER RETAIL FORUM у Мінську, організованому Білоруською Радою Торговельних Центрів (BCSC.by) та видавництвом EuropaProperty. com. Серед учасників форуму – представники брендів House, LPP, Sinsay, DeFacto, Mothercare, Cropp, Mohito, Giordano, KFC, Celio та багатьох інших.

«У рамках форуму власники торгових центрів та ритейлери обговорювали проблеми білоруського ринку торговельної нерухомості. У Білорусі спостерігається нестача якісної торгової нерухомості, і як наслідок, численні міжнародні ритейлери поки не готові виходити на ринок столиці», – розповів Бізнес девелопмент менеджер NAI Ukraine Федір Білоцький.

Нещодавні дослідження показали, що значна частина населення Мінська виїжджає до Вільнюса, аби придбати продукцію модних брендів, та щорічно витрачає там понад 170 млн. євро. За статистикою, ринок Білорусі втрачає близько 400 млн євро, що люди витрачають на шопінг закордоном.

Серед інших проблем – відсутність якісного професійного управління торговими центрами. Як правило, власники ТЦ займаються менеджментом самостійно, не залучаючи спеціалізовані компанії.

«Ми бачимо величезний потенціал для розвитку на ринку Мінська. Маючи досвід роботи у Білорусі, компанія NAI Ukraine планує продовжити співпрацю з білоруськими інвесторами, девелоперами та ритейлерами. NAI Ukraine, лідер у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомостіна України, готова використати свій досвід для проектів у Білорусі», – зазначив Федір Білоцький.

NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Читайте також: