Компанія NAI Global увійшла до ТОП-4 світових брендів на ринку комерційної нерухомості

Компанія NAI Global увійшла до ТОП-4 світових брендів на ринку комерційної нерухомості

22.02.18
Розмір шрифту A- A+

КИЇВ, УКРАЇНА – 22 лютого, 2018: NAI Global, провідна світова консалтингова компанія на ринку комерційної нерухомості, вже втретє увійшла до четвірки найкращих світових брендів. Про це стало відомо зі звіту «ТОП-25 брендів у галузі комерційної нерухомості», підготованого компанією The Lipsey Company. Дослідження проводилося серед 100,000 професіоналів у галузі комерційної нерухомості шляхом голосування, телефонних інтерв’ю та фокус-груп з метою визначення провідних світових брендів. В Україні інтереси NAI Global представляє NAI Ukraine.

«Ми пишаємось тим, що міць мережі NAI Global і у цьому році відображена у результатах Lipsey Survey, – зазначає Віталій Бойко, CEO NAI Ukraine, – NAI Ukraine, у свою чергу, також вдалося стати лідерами консалтингу на ринку України – за останній рік ми виконали 41 проект, загальною площею понад 3 000 000 м кв. Ми випереджаємо усі конкуруючі компанії, разом узяті, за об’ємом торговельних площ, що знаходяться в офіційному лізингу, завдяки таким масштабним проектам як Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, Rive Gauche та багатьом іншим».

Також, як відмітив Віталій Бойко, наразі у планах компанії NAI Ukraine – боротьба за лідерство у сегменті офісної нерухомості, управління та оцінки нерухомості.

«Доступ до мережі NAI Global, яка включає 7000 професіоналів у 55 країнах, окрім унікальних можливостей для використання найкращих світових практик, надає можливість налагоджувати ділові контакти та пропонувати українські активи на міжнародному рівні», – наголосив засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Нагадаємо, що компанія NAI Ukraine увійшла до трійки найкращих консалтингових та брокерських компаній України за версією міжнародної премії EE Real EstateProject Awards 2017. Водночас, засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко став «Персоною року на ринку нерухомості» за версію міжнародної премії EEA Real Estate Project Awards 2017.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні з липня 2016 року. Компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, Rive Gauche та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.

Читайте також: