Команда NAI Ukraine розробила концепцію торгово-розважального центру в Запоріжжі

Команда NAI Ukraine розробила концепцію торгово-розважального центру в Запоріжжі

13.07.17
Розмір шрифту A- A+

Команда NAI Ukraine розробила концепцію торгового-розважального центру в Запоріжжі. ТРЦ, загальною площею 72 000 м. кв., знаходитиметься у центральній частині міста. До складу об’єкта увійде велика зона розваг і продовольчий гіпермаркет. Локація торгово-розвального центру — зона високої інтенсивності потоків пішоходів, автомобілів та громадського транспорту, оскільки поблизу знаходяться міські парки, культурні, торговельні та адміністративні установи.

Запоріжжя — великий обласний центр, шостий за кількістю населення в України і перший після міст-мільйонників, тому місто потрапляє у першочергову сферу інтересів великих місцевих і міжнародних торгових операторів. Незважаючи на присутність на ринку основних торгових форматів, насиченість торгової інфраструктурою Запоріжжя є найнижчою серед усіх обласних центрів України.

Як показало опитування потенційних орендарів, існує висока зацікавленість у торговому об’єкті в центрі Запоріжжя, у зв’язку з відсутністю у місті великого регіонального торгового центру. “Запоріжжя – одне з небагатьох міст, де девелопмент торгового об’єкта є однозначно доцільним з точки зору конкуренції та споживчої сили населення”, – зазначив CEO і засновник NAI Ukraine Віталій Бойко.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.