Керівник відділу комерційної нерухомості NAI Ukraine виступив на конференції  FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018

Керівник відділу комерційної нерухомості NAI Ukraine виступив на конференції  FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018

18.07.18
Розмір шрифту A- A+

5 липня 2018 року Дмитро Корнієнко, керівник відділу комерційної нерухомості компанії NAI Ukraine, виступив на щорічній бізнес-конференції FMCG & Retail SCM Logistics Forum 2018. Конференція була присвячена логістиці в ритейлі, а також рішенням та інноваціям у сфері логістики, управління, контролю та обліку.

Тема доповіді Дмитра: “Огляд ринку логістичної нерухомості Києва за 1 квартал 2018”. Під час виступу експерт підсумував показники ринку логістичної нерухомості у першому півріччі 2018 року, а саме розповів про зміну макроекономічних показників, що впливають на індустрію, оглянув структуру попиту та динаміку нової пропозиції. Також він представив прогнози щодо орендних ставок та вакантності, а також поділився власним баченням перспектив розвитку галузі логістичної нерухомості в Україні.

FMCG&Retail SCM Logistics Forum 2018 – щорічна бізнес-подія, яка збирає навколо себе лідерів галузі нерухомості, директорів транспортної та складської логістики, директорів з управління ланцюгами поставок, а також керівників профільних відділів.

Читайте також: