Керівник напрямку корпоративної нерухомості NAI Ukraine Дмитро Корнієнко виступить на Ukrainian Investment Forum

Керівник напрямку корпоративної нерухомості NAI Ukraine Дмитро Корнієнко виступить на Ukrainian Investment Forum

01.11.17
Розмір шрифту A- A+

3 листопада 2017 року керівник напрямку корпоративної нерухомості NAI Ukraine Дмитро Корнієнко виступить на Ukrainian Investment Forum, у секції «Нерухомість як доступна альтернативна інвестиція в Україні».

В обговоренні візьмуть участь відомі економісти, інвестори, політики та посадовці, власники та топ-менеджери найбільших українських компаній, комерційні та інвестиційні банкіри, менеджери інвестиційних фондів, міжнародних фінансових установ та провідних ділових ЗМІ.

Ukrainian Investment Forum – це щорічний інвестиційний форум, організований компанією CFA Society Ukraine у Києві. Цього року у рамках події, окрім пленарних засідань, присвячених огляду глобальних макропоказників та тенденцій ринку, відбудеться кілька практичних семінарів, а також дискусія про майбутнє інвестиційних ідей та технологій “Future of Finance”.

Нагадаємо, що Дмитро Корнієнко має 15-річний досвід керівництва девелоперськими та інвестиційними проектами, а також управління активами та комерційною нерухомістю в Україні та в країнах ЄС. Дмитро Корнієнко є членом RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors) — найбільшої у світі  привілейованої організації, що об’єднує оцінювачів та експертів у сфері нерухомості у 146 країнах. Членство в організації означає високий рівень знань та професійність кандидата відповідно до жорстких стандартів Королівського товариства.

Читайте також: