Happy Family Day у Lavina Mall відвідала рекордна кількість гостей

Happy Family Day у Lavina Mall відвідала рекордна кількість гостей

28.05.19
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

25 травня, в останні вихідні весни, торгово-розважальний центр Lavina Mall і журнал XXL зібрали гостей на родинне свято – Happy Family Day.

Івент включав розваги для всієї родини. Для гостей організували автограф- і фотосесію з учасниками проекту «Голос країни» телеканалу «1 + 1» – Кариною Арсентьевою і Вікторією Ягич. На святі виступили співачка Ольга Цибульська та головний герой серіалу «Школа», співак Андрій Бойко.

Атмосферу свята забезпечувала ведуча Міла Єремєєва. Настрій вечора підтримав DJ-сет від компанії Best Party. Захід супроводжувався конкурсами з оригінальними подарунками та суперпризами.

Під час івенту відбувся головний розіграш сезону. Lavina Mall спільно з партнерами – Посольством Республіки Індонезія в Україні, Kompas Touroperator і журналом XXL – вручили путівки на літні курорти в Єгипет і на Балі. Незабаром щасливі переможці відправляться у подорожі.

Всього під час свята Happy Family Day заряд позитивних емоцій отримали близько 70 000 гостей, які стали учасниками заходу протягом дня.

Партнерами Happy Family Day стали Vivasan, Lucky LOOK, Conte, ZARINA, MEGASPORT і розважальний парк «Галактика».

Happy Family Day організований за принципом ідеальних івентів в Lavina Mall, який довів свою успішність: все найкраще – в один день.

Саме завдяки таким заходам мега-молл утримує статус кращого event-mall столиці і продовжує бити рекорди не лише в організації заходів, а й за іншими показниками, включаючи відвідуваність і товарообіги.