NAI Ukraine: Французька елегантність та повсякденний шик LACOSTE відтепер у Lavina Mall

NAI Ukraine: Французька елегантність та повсякденний шик LACOSTE відтепер у Lavina Mall

14.07.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Генеральний директор LACOSTE в Україні Джан Угурлуджан (Can Ugurlucan) дав ексклюзивне інтерв’ю PR департаменту NAI Ukraine про відкриття унікального магазину у найбільшому в Україні ТРЦ “Lavina”, стилістику бренда та плани розвитку на українському ринку.

Як пройшло відкриття магазину LACOSTE у Lavina Mall?

Відкриття кожного нового магазину – надзвичайно важлива подія для усієї команди LACOSTE. Ми завжди ретельно готуємося до запуску нової локації – і це передбачає не лише технічний аспект, досконалий дизайн, ретельно вивірений мерчандайзинг, але й підбір професійної команди. Все це ми зробили і для Lavina Mall, тому наш шостий магазин у Києві відкрився вчасно і у відповідності до високих стандартів бренду. Ми дуже задоволені.

Які враження від перших тижнів роботи магазину в Lavina Mall? 

Українці люблять LACOSTE вже багато років, тому лояльність до бренду в нас стабільно висока. З об’єктивних причин потік клієнтів у Lavina Mall ще нестабільний – торгівельний центр все ще продовжує наповнюватися орендаторами, а кияни формують  у себе звичку проводити час та робити покупки у цьому ТРЦ. Ми розуміємо це. Але нашу компанію завжди відрізняв стратегічний підхід та перспективне планування. Потенціал Lavina Mall величезний – саме тому ми тут. Але вже зараз потік клієнтів у магазині високий, і  це навіть перевищує наші очікування на даному етапі. До того ж, стрімко зростає кількість бажаючих працювати у LACOSTE саме у цьому  торговому центрі – і це також нас радує.

Чим відрізняється магазин LACOSTE у Lavina Mall від інших локацій? 

Площа нового LACOSTE в Lavina Mall досить велика – це один з найбільших магазинів бренду в Україні. У нас вкрай високі стандарти архітектури, дизайну, якості матеріалів – і новий магазин в Lavina повністю відповідає цим стандартам.

Відмінною рисою саме цього магазину є збільшена вхідна зона – це частина нашої нової концепції дизайну.

Особливості дизайну інтер’єру LACOSTE (концепт локації)? 

Дизайн інтер’єру LACOSTE в Lavina Mall виконано у пізнаваній стилістиці бренду – це холодна графітова палітра кольорів, лаконічність, мінімалізм, чисті лінії, легкість та простір, багато світла та спортивні елементи декору – тенісні м’ячі та ракетки, ключки та м’ячі для гольфа. Цей фірмовий стиль вирізняє магазини LACOSTE по всьому світу – його безпомилково впізнають прихильники бренду. Саме такий і новий магазин LACOSTE у Lavina Mall.

Наскільки, на Вашу думку, вдала концепція шоппінгтейменту, тобто поєднання розваг із шоппінгом у Lavina Mall?

Задля того, щоб успішно продавати, бути просто торговим центром вже недостатньо. Споживачі стають все більш вимогливими до свого дозвілля, а шоппінг сьогодні – це саме дозвілля. Тож і підхід до нього має бути відповідним. У цьому сенсі Lavina Mall – дуже правильне місце, оскільки це саме торгово-розважальний комплекс, з дуже сильною розважальною складовою. Приходячи сюди, відвідувачі можуть задовольнити усі свої потреби – і придбати нові стильні речі (наприклад у нас в LACOSTE), і розважитися, і зайняти малечу, і поїсти, і купити продукти у величезному супермаркеті. Тож майбутнє торгівлі безумовно за шоппінгтейментом.

Які колекції представлені у магазині LACOSTE у Lavina Mall? Чи є особливий підхід до вибору колекції для українського ринку? 

LACOSTE представлений на ринку України вже багато років – офіційно з 2008 року, тож за цей час ми дуже добре вивчили свою аудиторію. Кожен ринок має свої особливості – і це впливає на вибір колекцій. Різні країни мають різні вподобання кольорів та моделей – безумовно, сприйняття моди дещо відрізняється. У Західній Європі віддають перевагу більш спокійним кольорам, універсальним моделям. У вас в Україні люди приділяють значну увагу тому, у що вони вдягнені – це у першу чергу має бути красиво. Тож замовляючи колекції, ми обираємо кольорові речі, віддаємо перевагу яскравості, незвичному крою речей. В LACOSTE, наприклад, є лінійка LIVE – речі тут більш фантазійні, дизайн сміливіший – і в Україні вона користується неабияким попитом. При цьому є речі, які однаково популярні у всьому світі, – це легендарні поло LACOSTE.

Як би Ви описали прихильника бренду Lacoste? 

LACOSTE – це французький бренд з дуже упізнаваним стилем – це елегантність та лаконічний шик повсякденного одягу. LACOSTE – бренд з історією: легендарні поло стали невід’ємною складовою стилю декількох поколінь, починаючи з 1933 року. Відповідно, наша аудиторія – це ті, хто цінують вічні цінності, у кого досконале відчуття стилю – актуального завжди, а не у форматі fast-consumption. Тож окреслювати нашу аудиторію слід не показниками віку чи статі, а сприйняттям моди та стилю, вибором якості натуральних тканин, бажанням та вмінням кожного дня виглядати бездоганно.

Як вдається балансувати між офлайн-ритейл локаціями та онлайн-продажами у часи щораз більшої популярності онлайн магазинів? 

Технології, безумовно, змінюють механізм взаємодії брендів і покупців. Ще 10 років тому годі й уявити було купівлю речей чи взуття «заочно», а сьогодні це звичайна річ. При цьому канали онлайн- та офлайн-продажів не конкурують, а доповнюють одне одного. Колись пророкували закінчення епохи друкованих ЗМІ та повну заміну їх онлайн-ресурсами, витіснення друкованих книжок електронними. Як бачимо, цього не сталося – завжди будуть ті, хто віддає перевагу «фізичному контакту». Так само і з продажами: так, онлайн-магазини популярні, і з часом їхня частка ринку ритейлу зростатиме. Але завжди будуть ті, кому важливо прийти до справжнього магазину – подивитися на справжні речі, а не на картинки, поговорити з продавцем-консультантом, відчути тканину на дотик або й переміряти пів магазину – бо просто такий настрій. Особливо це важливо для преміального сегменту. Ми все це розуміємо, тому розвиваємо обидва канали – і онлайн, і офлайн. Але не як конкурентів, а як союзників.

Які подальші плани LACOSTE в Україні? 

Ми віримо у цю країну, і стабільний інтерес покупців до бренду щоразу укріплює цю віру. За останні кілька років ми відкрили 4 нових магазина і модернізували 2,  і вже після нашого бутіка в Lavina Mall ми відкрили перший LACOSTE в Одесі. Тож розвиваємося ми досить активно – цей процес не закінчується з кожним новим відкриттям. Звичайно, будуть нові локації, але розкривати усі секрети заздалегідь нецікаво (сміється).

 

LACOSTE

LACOSTE – французька компанія, яку в 1933 році заснував успішний тенісист Рене Лакост, прозваний за характер і манеру гри алігатором. У 1926 році Лакост вперше вийшов на корт в трикотажній сорочці власного виробництва, яка пізніше стала канонічною і кардинально змінила зовнішній вигляд великого тенісу. Класичні білі сорочки-поло поклали початок імперії LACOSTE, а з прізвиська творця народився логотип, який знають у всьому світі.

Сьогодні LACOSTE є одним зі світових лідерів сегмента преміум-кежуал, в асортименті марки одяг, взуття та аксесуари. Продукція бренду офіційно представлена в 120 країнах світу. Кожну секунду в світі продається дві речі з логотипом LACOSTE.

З 2011 року креативним директором марки є португальський дизайнер Феліпе Олівейра Баптіста.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com