Food hall: новий ресторанний формат в ТРЦ Lavina Mall

Food hall: новий ресторанний формат в ТРЦ Lavina Mall

13.12.18
Розмір шрифту A- A+

Чудові новини для ресторанних операторів: у найбільш відвідуваному торгово-розважальному центрі Києва Lavina Mall буде відкритий food hall.

У цій статті відповідаємо на питання про новий проект.

Для докладної консультації з приводу вакантних площ в фуд холі зв’язуйтеся з Олександром Ніколенко: +38 (050) 368 0505, +38 (044) 3377 677; email: nikolenko@naiukraine.com

 

Де буде розташований food hall?

Для фуд холу свідомо обрана унікальну локацію, зручну як для відвідувачів, так і для операторів.

Судіть самі:

– food hall розташується поряд з головним входом і центральною галереєю. Сюди під’їжджають шаттлбаси з усіх районів Києва та громадський транспорт – тролейбуси, автобуси, міські та приміські маршрутки. Безпосередньо перед входом знаходиться паркінг. Середній потік у цьому місці вже сьогодні – 35-40 тис. людей, що складає 50% щоденного потоку відвідувачів ТРЦ. Такі переваги роблять локацію комерційно вигідною для орендарів;

– food hall займе площі на другому поверсі, у просторі з внутрішньої терасою і панорамним склінням. Завдяки цьому фуд хол стає відмінним місцем не тільки для хвилинного «перекусу», а й для сімейного обіду, веселого свята з друзями або неквапливої вечері. Нікуди поспішати: є час, щоб спостерігати за насиченим життям ТРЦ і брати участь в розвагах.

 

Яким буде food hall?

Відзначимо, що у світі кожний популярний майданчик, який використовує цей формат, додає у нього місцевий колорит і власне бачення концепції. Зовніні фуд холи змінюються в залежності від обраного прототипу: це може бути галасливий ринок, фестиваль вуличної їжі або навіть концертний майданчик.

У Lavina Mall проект адаптований для торгово-розважального центру, в якому вже склалися традиції розважальних заходів. Нагадаємо, в цьому році ТРЦ отримав нагороду Best Retail Project у номінації Event Mall. Разом із тим, Lavina Mall – ТРЦ, який з кожним разом прагне здивувати своїх гостей. Тому можна бути впевненим: це буде абсолютно новий підхід до ресторанного формату і нічого подібного у торгово-розважальному центрі відвідувачі раніше не бачили.

Food hall у Lavina Mall – це концентрація сильних ресторанних брендів, кожен з яких відкриється у своєму концепті на відкритому майданчику, але у брендованому залі. У центрі посадкової зони розміститься сцена: там будуть проходити концерти і працюватимуть аніматори.

Ще одна «фішка» фуд холу – дизайн усучасному стилі, розроблений Urban Experts & Leslie Jones Architecture. Продумані деталі інтер’єру підкреслять архітектурні переваги приміщення і забезпечать комфорт гостям. В оформленні використовуються натуральні матеріали.

Нова точка тяжіння для гурманів у Lavina Mall стане обов’язковим місцем відвідування під час кожного візиту в ТРЦ.

 

Як ресторану приєднатися до проекту food hall?

До участі запрошуються ресторани і фаст-фуди з сильним власним брендом. На цьому майданчику можна дозволити собі експерименти – адже атмосфера свята сприяє цьому. Але традиційні і популярні концепції також вітаються.

У локації можуть розміститися ресторани різного формату і з різними кухнями площею від 50 до 500 кв.м.

Залишилися питання? Телефонуйте нашим брокерам: +38 (044) 3377 677.

Food hall: новый ресторанный формат в ТРЦ Lavina Mall

Food hall: новый ресторанный формат в ТРЦ Lavina Mall