Фірмовий магазин MIDA в ТРЦ Oasis: перевірена концепція і широкий асортимент якісного взуття для середнього класу

Фірмовий магазин MIDA в ТРЦ Oasis: перевірена концепція і широкий асортимент якісного взуття для середнього класу

13.11.18
Розмір шрифту A- A+

У грудні на Оболоні почне працювати торгово-розважальний центр Oasis і з першого ж дня у ньому відкриє двері для покупців фірмовий магазин взуття MIDA.

 

За словами представників взуттєвого бренду MIDA, місце розташування ТРЦ Oasis стало головним фактором вибору майданчика для розміщення магазину. У компанії високі очікування від роботи в новому торгово-розважальному центрі. Велика прохідність цього об’єкта гарантована: Oasis – перший в Києві торговий об’єкт, розташований безпосередньо над станцією метро. Такий формат ТРЦ зручний для покупців – вони можуть здійснювати покупки по дорозі додому, не відхиляючись від звичного маршруту. У район станції метро Героїв Дніпра приїжджають жителі густонаселеного масиву на Оболоні, а також приміські пасажири, які зможуть провести час очікування транспорту з користю у новому ТРЦ.

Для нового майданчика компанія MIDA вибрала стандартний, формат магазину для середнього класу, що вже зарекомендував себе. Він розташується на площі 300 кв.м. ТРЦ Oasis, і в ньому буде представлено широкий асортимент продукції бренду – жіноче, чоловіче та дитяче взуття, сумки і рюкзаки, гаманці і ремені, взуттєва косметика.

MIDA – запорізька взуттєва фабрика, яка випускає якісну взуття з натуральної шкіри власного дизайну. Асортимент продукції щорічно поповнюється десятками нових моделей. Магазини бренду відкриті у більшості регіонів Україні. Компанія постійно розширює фірмову мережу і прагне бути ближчою до своїх покупців.