Дмитро Корнієнко призначений керуючим директором NAI Ukraine

Дмитро Корнієнко призначений керуючим директором NAI Ukraine

14.01.19
Розмір шрифту A- A+

В NAI Ukraine – нове призначення. Дмитро Корнієнко став керуючим директором компанії. Раніше він очолював Департамент корпоративної нерухомості NAI Ukraine.

Дмитро Корнієнко має 16-річний досвід керівництва девелоперськими та інвестиційними проектами. Він експерт в області комерційної нерухомості з досвідом управління активами і комерційною нерухомістю в Україні та країнах ЄС. Є членом RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors), Chartered Commercial Property Surveyor і адвокатом.

Дмитро Корнієнко отримує ступінь Executive MBA в одній із кращих бізнес шкіл Європи – HEC Paris, а також закінчив юридичний і економічні факультети Національної академії управління у м.Києві.

До приходу в NAI Ukraine Дмитро займав керівні позиції у різних компаніях-девелоперах, у тому числі, працював виконавчим директором у ТОВ «ТРИ О» – замовнику будівництва БФК «Гулівер».

Дмитро приєднався до команди NAI Ukraine у серпні 2017 року. За час роботи йому вдалося досягти стійкого зростання доходів компанії, розширити коло клієнтів і запустити нові послуги у компанії: офісний брокеридж і оцінку нерухомості. За останній рік NAI Ukraine була представлена ​​на всіх основних галузевих виставках у Європі: ExpoReal, Mipim, Mapic. Успіхи компанії були відзначені великою кількістю міжнародних престижних нагород, у тому числі, преміями Brokerage Company of the Year за версією Eastern Europe Real Estate Award 2018; European Property Awards 2018-2019 в категорії Property Consultancy for Ukraine і European Property Awards 2018-2019 у категорії Retail Development for Ukraine (Blockbuster Mall, NAI Ukraine); Best Real Estate Consulting Company Ukraine 2018, Best Real Estate Consulting Company Kazakhstan 2018 і Best Real Estate Consulting Company Belarus 2018 з версії Global Banking & Finance Awards, премією Best Retail Project в номінації Event Mall (за проект Lavina Mall).

«NAI Ukraine на сьогодні – лідер у консалтингу і брокериджі торгової нерухомості. Моя мета – подальше розширення спектру професійних послуг для великих інвесторів і супровід їхніх інтересів на всіх етапах життєвого циклу нерухомості, а також зміцнення позицій компанії у Казахстані, Білорусі та вихід на ринок Узбекистану», – розповів Дмитро Корнієнко про завдання на новій посаді.

«Призначення Дмитра Корнієнка на посаду керуючого директора NAI Ukraine – це черговий етап інтенсивного розвитку нашої компанії. Його багаторічний досвід у комерційній нерухомості, відкритість до інновацій і розуміння потреб наших клієнтів безумовно сприятиме динамічному розвитку наших компаній NAI Ukraine і Urban Experts. Наш пріоритет – досягнення рекордних показників роботи об’єктів наших клієнтів і досягнення максимальних результатів від ввірених нам інвестицій», – повідомив засновник NAI Ukraine і Urban Experts Віталій Бойко.