Бургер-бар Star Burger — тепер у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall

Бургер-бар Star Burger — тепер у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall

20.07.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

5-й бургер-бар мережі Star Burger відкрився на другому поверсі найбільшого торгово-розважального центру країни Lavina Mall. Засновники Star Burger зібрали найкращі бургер-ідеї і традиції з усього світу. У бургер-барі можна смачно і швидко поїсти, зустрітися з колегами і друзями, відсвяткувати подію у галасливій компанії, провести час із сім’єю та дітьми.

Меню для мережі Star Burger розробив відомий шеф-кухар Айзек Корреа. Він створив спеціальний рецепт картопляної булочки з українського борошна. Майже 10 місяців Айзек експерементував з рецептами, і нарешті знайшов ідеальний варіант для бургерів. Крім того, у Star Burger використовується виключно м’ясо українського виробництва, охолоджене та сертифіковане.

У меню ресторану — бургери з яловичиною, індичкою, куркою та рибою. Крім того, Айзек Корреа розробив спеціальний бургер для вегетаріанців — із буряком та сиром Фета, що готується на вугіллі та подається зі свіжим листям буряка та соусом Песто. Також, у бургер-барі відвідувачі Lavina Mall зможуть замовити улюблений бургер та замінити картопляну булочку на листя салату.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com