Blockbuster Mall: яким буде найбільший ТРЦ у Києві?

Blockbuster Mall: яким буде найбільший ТРЦ у Києві?

18.10.18
Пов'язаний проект ТРЦ Blockbuster Mall Розмір шрифту A- A+

1 грудня 2018 року в Києві відкриється ТРЦ Blockbuster mall – найбільший торгово-розважальний центр у місті. Для киян «Блокбастер» – знайома назва. Поряд знаходиться однойменний розважальний центр з найбільш касовим кінотеатром і єдиним кінозалом із технологією IMAX у місті. Але ТРЦ Blockbuster mall – не просто його продовження.

Концепція успіху

Blockbuster mall – це торгово-розважальний центр формату retail resort. Такий формат передбачає, що відвідувач може задовольнити абсолютно всі потреби: від покупок до розваг із сім’єю або друзями. Сьогодні яскравим представником retail resort є торговий центр Lavina Mall, який відкрився в Києві у 2016 році.

Після його появи стало зрозуміло: ця концепція затребувана і успішна. За найсвіжішими даними NAI Ukraine, сьогодні ТРЦ Lavina Mall – найбільш відвідуваний торгово-розважальний центр у місті, який відвідують у середньому 150 тис. людей у вихідні дні.

На відміну від Lavina Mall, Blockbuster mall будується набагато ближче до центру міста, що забезпечує йому більш вигідне становище. Важливо відзначити, що ці об’єкти – тільки два елементи з майбутнього ланцюга мега-молів у Києві. Вже менше ніж через рік з’явиться Ocean Mall на Либідській, презентація якого пройшла нещодавно. Також девелопер анонсує відкриття ТРЦ Ippodrom Mall і Lesnaya Mall у найближчому майбутньому.

Девелоперу знадобилося 15 років, щоб зібрати необхідні землі для будівництва торгово-розважальних центрів. Всього через кілька тижнів результати масштабної роботи зможуть побачити всі – друга «ланка» ланцюга, Blockbuster mall, відкриє двері для відвідувачів.

ТРЦ Blockbuster mall – не лише найбільший ТРЦ в Україні. Це найбільший об’єкт нерухомості в історії України – його загальна площа 450 тисяч кв.м. Ніхто і ніколи в країні ще не зводив таких великих будівель. Але крім розмірів у мега-молу є й інші переваги, які, за прогнозами аналітиків NAI Ukraine, дозволять йому стати лідером торгової нерухомості Києва.

Центр притяжіння

ТРЦ Blockbuster mall знаходиться на перетині величезних пасажиропотоків. Потік по проспекту Степана Бандери становить 200 тисяч осіб на добу, по вулиці Набережно-Хрещатицькій – 150 тисяч чоловік.

Але це ще не все. Девелопер інвестує у розвиток інфраструктури – ведеться будівництво дороги, мосту і розв’язки. В результаті появи мега-молу киян чекає три істотних інфраструктурних поліпшення. Буде побудований довгоочікуваний заїзд до ТРЦ, зручний для жителів Оболоні, центру та інших районів, і ще один з вулиці Електриків – таким чином, автомобілі, що прямують у Blockbuster mall, не стоятимуть у загальній пробці. Також з’явиться міст над дорогою для пасажирів громадського транспорту, які приїдуть у мега-молл.

Близькість до центру – перевага, яка прирікає торгово-розважальний центр на успіх і гарантує усім рітейлерам, які увійдуть у нього, надефективний бізнес. ТРЦ Blockbuster mall знаходиться усього в п’яти кілометрах від Хрещатика. Для порівняння, ТРЦ Ocean Plaza знаходиться від головної вулиці на такій же відстані.

«Колись район станції метро «Либідська», де знаходиться ТРЦ Oсean Plaza, не сприймався жителями Києва як центр. Але сьогодні ні у кого не виникає сумнівів у центральності цього торгового об’єкта», – згадує Віталій Бойко, автор концепції Ocean Plaza і генеральний директор NAI Ukraine.

«Часто мега-моли отримують основний товарообіг у вихідні дні. Це пов’язано із віддаленістю від житлових масивів і громадського транспорту – відвідувачі приїжджають у ТРЦ спеціально і присвячують цьому, як правило, вихідний день. Ми впевнені, що з Blockbuster mall буде інша статистика. ТРЦ стане магнітом не лише для жителів північної частини міста, а й для центрального ділового району. А у ділового центру є важлива особливість: він забезпечує стабільний потік відвідувачів із понеділка по п’ятницю», – стверджує Віталій Бойко.

На його думку, люди, що працюють у центрі, вважають за краще здійснювати покупки у будні, а вихідні – присвячувати родині. Високий товарообіг буднього дня – характеристика, яка очікується у ТРЦ Blockbuster mall.

Зрозуміло, це не означає, що у вихідні потік відвідувачів буде падати. У суботу та неділю, які для більшості українців є вихідними, у новий мега-молл приїжджатимуть на цілий день не тільки за шопінгом, але і за розвагами. І в такі дні ТРЦ стане destination point для відвідувачів, які живуть навіть у віддалених районах столиці та передмістях.

Високу відвідуваність новому торгово-розважальному центру забезпечить ще один фактор. Зараз житлове будівництво у Києві активно просувається на північ центральної частини міста. Цю тенденцію можна простежити у ДПТ, прийнятих кілька років тому. Незабаром перші будинки будуть введені в експлуатацію на півострові Рибальському (ЖК Rybalsky). Далі, за інформацією NAI Ukraine, мільйони квадратних метрів з’являться на місці колишніх промислових зон Петрівки та Подолу. Для жителів нових житлових комплексів ТРЦ Blockbuster буде одним з найближчих торгових об’єктів. А люди, які вже проживають у центрі, зможуть дістатися до нового мега-молу за лічені хвилини, завдяки зручним дорогам і розв’язкам. ТРЦ готовий прийняти велику кількість машин: загальна кількість паркувальних місць на новому паркінгу та парковці РЦ Блокбастер становить 7000.

Шопінг та розваги

Що приваблюватиме відвідувачів у новому мега-моллі?

І повсякденні, і спонтанні, і давно заплановані покупки у Blockbuster mall перетворюються на справжнє задоволення.

Якірним орендарем Blockbuster mall стане флагманський «Сільпо». Це буде найбільший гіпермаркет в абсолютно новому форматі, орієнтований на середній клас. Рітейлер обіцяє, що новий «Сільпо» площею 9000 кв.м. отримає всі переваги головного магазину для середнього класу в місті – максимальний асортимент і виробництво на місці. Він забезпечить щоденний потік покупців, які їхатимуть сюди спеціально за щоденними продуктовими покупками.

Гастрономічні переваги «Сільпо» підкріплюються потужною fashion-складовою.

Tenant mix у новому торгово-розважальному центрі – кращий у місті. Всі представлені в Україні модні групи підтвердили свою участь і заходять повним обсягом у Blockbuster mall. У ТРЦ відкриють бутіки майже всі найбільш затребувані бренди. Торговий центр зонований на цінові категорії. Представлені преміум-бренди, fast fashion, affordable fashion, а також українські бренди, дитяча мода, спорттовари, digital і багато іншого.

«Blockbuster mall однозначно стане №1 за відвідуваністю. Цьому сприяє вигідне місце розташування і унікальний tenant mix, – вважає Віталій Бойко. – У ТРЦ будуть представлені усі бренди, включаючи найпопулярніші магазини fast fashion, але у більш нових форматах і на великих площах, ніж вони представлені в інших торгових центрах країни. Коли відкриються обидві черги, сумарна пропозиція рітейлу в ньому буде вдвічі більшою, ніж пропозиція, наприклад, у ТРЦ Ocean Plaza».

За розвагами у напрямку Blockbuster mall жителі та гості Києва вже звикли їздити. У кінотеатрі РЦ Блокбастер працюють єдині в Києві зали з технологіями IMAX, 4DX, CINETECH і RE’LUX. Зона розваг у новому ТРЦ у сукупності з чинним РЦ Блокбастер – більше, ніж, наприклад, площа такого об’єкту як ТРЦ Sky Mall.

Рекордно великим буде також фудкорт: на ньому розташуються більше 40 ресторанів, які задовольнятимуть запити всіх відвідувачів.

«Взимку в історії української торгової нерухомості почнеться нова ера. Київ отримає те, що заслуговує: дійсно видатний мега-молл, – каже Віталій Бойко. – Це очевидно не тільки для орендарів, які заходять в ТРЦ у повному обсязі та готуються до відкриття у найпрогресивніших форматах. Це визнали міжнародні експерти: ТРЦ Blockbuster mall визнаний кращим об’єктом рітейлу в Україні за версією міжнародної премії International Property Awards 2018. Це єдиний у своєму роді об’єкт, і він буде успішним».